У Міжнародний день дарування книг, котрий у світі святкують саме 14 лютого, на Здолбунівщині  підбили проміжні підсумки ініціативи #подаруй_бібліотеці_книгу, яку започаткував депутат обласної ради Владислав Сухляк.

За кілька тижнів його відеозверення набрало тисячі переглядів, і до акції долучилися читачі зі всього району, які загалом поповнили фонди наших бібліотек понад сотнею книг – і для дорослих, і для юних читачів.

Дарували книги і під час зустрічі, на яку частина учасників акції зібралася у Здолбунівській центральній  районній бібліотеці.

– Наші земляки активно долучилися до цієї ініціативи. Вочевидь, «спрацювало» саме відео Владислава Сухляка, яке набрало великого резонансу. Щиро дякую, Владиславе Олеговичу, що так вдало «стартонули»! – зазначила директор Здолбунівської централізованої системи публічно-шкільних бібліотек Інна Миронюк.

Як стверджують працівники бібліотек, нові книги у бібліотеках розходяться, «як гарячі пиріжки» – у відділи абонементу щодня приходить багато відвідувачів, які цікавляться різною літературою.  Бо яким би «цифровим» не був нині час, справжні читачі хорошу книгу завжди цінуватимуть.

– Ми разом зробили хорошу справу. Як батько, я бачу, що сучасні діти звикли сидіти за гаджетами, і читання у них, на жаль, не на першому місці. Тому ми, дорослі, повинні з дитинства навчати дітей любити книгу. Якщо людина змалку багато читає, у неї зовсім інакше уявлення про світ. Тому бажаю усім нових вражень та цікавого читання! І дарувати книги не лише у «тематичні» дні, – зауважив Владислав Сухляк.

 

 

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (2 голосів, середній бал: 5,00 із 5)
Loading...