Під час зустрічі з колективом Ступнівського НВК народному депутатові від нашого округу Олександру Дехтярчуку розповіли про проблему, яка стала на заваді забезпеченню комфорту тамтешніх учнів.

Справа у тім, що в закладі ще наприкінці 2018-го коштом районного бюджету завершили облаштування внутрішніх санвузлів. Всередині санвузол виглядає ідеально, а от каналізації та септика досі немає.

– Ціна питання – тисяч 10-15, а діти цілу зиму бігали на вулицю, не маючи можливості користуватися внутрішнім туалетом. Чи вже нам самим зібратися та лопатами той септик викопати? – розповідає директор закладу Василь Грицан.

Згадали під час зустрічі і котельню, яку вже 5 років не можуть ввести в експлуатацію. Уже двічі депутати Здолбунівської райради виділяли з районного бюджету кошти  – по 200 тис. грн., щоб управління капітального будівництва Рівненської ОДА, яке є замовником робіт, могло завершити роботи. Однак двічі кошти поверталися в район, як невикористані.

Тож народний депутат спільно з громадою села звертається до голови Рівненської ОДА Олексія Муляренка з вимогою завершити роботи у  котельні, а також до голови Здолбунівської райради Олега Дацюка, вимагаючи виділити кошти на облаштування септика та каналізації у санвузлах Ступнівського НВК.

– Давайте не будемо ганьбитися і розповідати про «поганих» можновладців у Києві, а робитимемо елементарні речі на своїх посадах. І ще одне: будь-хто, кого обрала громада, повинен звітувати перед людьми мінімум двічі на рік. І депутати різних рівнів, і голова райради мають регулярно розповідати громаді про свою діяльність і відповідати на питання виборців, – зауважив нардеп.

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (1 голосів, середній бал: 5,00 із 5)
Loading...