Ще 1000 сучасних ІХЛА-тестів від Фонду Порошенка передали сьогодні до Рівненської центральної міської лікарні.  Таку благодійну допомогу від Фонду заклад, який визначено на Рівненщині однією з лікарень  першої хвилі для прийому пацієнтів з симптомами коронавірусу, отримав уже вдруге.

У Рівненській центральній міській лікарні в  період карантину концентрація хворих на COVID-19 є чи не найвищою в області. Адже там лікують пацієнтів не лише з обласного центру, а й з районів Рівненщини.

– Ми перепрофілювали цілий корпус, і працюємо так вже протягом чотирьох місяців. Лікуємо найважчих хворих з COVID-19, які мають супутні захворювання. Це доволі потужне навантаження, але поки що, на щастя, вдається з ним впоратися. А допомога від Фонду Порошенка для нас зараз дуже важлива ще й тому, що у місті мають відкрити дошкільні навчальні заклади, а перед цим персоналу садочків потрібно обов’язково провести тестування. Завдяки отриманим тестам  ми зможемо розпочати проводити такі обстеження вже найближчим часом, – зазначив  головний лікар Рівненської ЦМЛ Євген Кучерук.

Тести від Фонду Порошенка доречні й для забезпечення якісного обстеження медперсоналу лікарні. Адже колектив у закладі великий, а обстеження потрібно проводити після кожної перезміни.

–  Дослідження з використанням цих тестів відбувається максимально оперативно, тож результат можна отримати за лічені хвилини.  Це високоточні швидкі  ІХЛА-тести  німецького виробництва, і на сьогодні це найвищий стандарт для визначення коронавірусної інфекції, – зауважила прихильниця «Європейської Солідарності»,  голова ГО «Рівне-Такмед» Тетяна Воронцова.

До Рівненської ЦМЛ передали сучасні ІХЛА-тести від Фонду Порошенка

Сьогодні до Рівненської центральної міської лікарні передали ще 1000 сучасних ІХЛА-тестів від Фонду Порошенка. Вони стануть у пригоді і для обстеження медиків, і для тестування персоналу дошкільних навчальних закладів, роботу яких у Рівному мають намір відновити у тестовому режимі.

Опубліковано Європейська Солідарність. Рівненщина Понеділок, 13 липня 2020 р.

 

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (1 голосів, середній бал: 5,00 із 5)
Loading...