Рішення щодо передачі Свято-Іоанно-Богословській парафії ПЦУ земельної ділянки у с. Коршів, на якій розташований тамтешній недобудований храм,10 травня одноголосно підтримали депутати Уїздецької сільської ради.

Таке рішення депутати та присутні на сесії зустріли оплесками. Утім, його ухваленню передувала дискусія між громадою та представниками УПЦ МП, які прибули на сесію.

Оскільки ще в лютому парафіяни з Коршева вирішили більшістю голосів перейти до Православної Церкви України, а 27 березня громада буда зареєстрована офіційно, нині коршівці, звісно, прагнуть молитися рідною мовою у рідному храмі. А для цього – врегулювати законодавчо усі питання, які стосуються переходу. Серед іншого – й перереєструвати на зареєстровану громаду земельну ділянку, на якій будують храм. Тому відповідну заяву парафіяни спрямували до сільської ради.

Звісно, громада має право не лише на землю під церквою та сам храм, а й на церковне майно, яке – розповідають представники ініціативної групи ПЦУ – представники МП цими днями з храму позабирали.

Питання щодо церковного майна представникам МП на чолі з благочинним Здолбунівського благочиння УПЦ МП, громада ставила просто на сесії. Однак у розпал сесії, у відповідь на заклики до об’єднання та спільний розвиток Православної Церкви України, представники МП раптово покинули засідання.

Відтак розгляд питання завершився одноголосним «за» з боку депутатів. Сподіваємося, що громада Коршева без перешкод зможе врегулювати й інші важливі для її розвитку питання.

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (3 голосів, середній бал: 5,00 із 5)
Loading...