Сьогодні комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Здолбунівського району підтримала введення у дію обмежувальних протиепідемічних заходів у зв’язку зі збільшенням кількості хворих на грип та ГРВІ. Проте навчання у закладах освіти поки що не призупинятимуть.

Обмежувальні протиепідемічні заходи введено на епідемічний період з 4 лютого по 11 лютого 2019 року, йдеться на сайті Здолбунівської РДА.

Зараз інтенсивний показник захворюваності на грип та ГРВІ на Здолбунівщині становить 988,5 випадків на 100 тисяч населення, що  перевищує пороговий рівень на 9,8 %.

Кількість звернень до медиків збільшилася в порівнянні  з  попереднім  тижнем на  28,3%.  На 34,4 % зросла кількість випадків захворювання серед дітей – 367 випадків проти 273 минулого тижня.

Водночас навчання у всіх освітніх закладах району поки що не призупинятимуть. Доцільність припинення навчання визначатимуть керівники закладів, враховуючи ситуацію з захворюваністю на грип та ГРЗ у кожному із них. Відділ освіти райдержадміністрації проводитиме щоденний моніторинг відвідування загальноосвітніх закладів району. За відсутності 20% від загальної кількості учнів з причини захворювання на грип та ГРВІ навчально-виховний процес у закладах освіти призупинятимуть наказом керівника закладу.

Обмежувальні протиепідемічні заходи, серед іншого, передбачають забезпечення проведення протиепідемічних та дезінфекційних заходів, а також застосування масочного режиму у місцях масового перебування людей.

Також в епідемічний період обмежуватимуть масові зібрання у дитячих колективах, школах, спортивних закладах.

Фото ілюстративне.

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (ви ще не оцінили)
Loading...