Карантинні заходи тривають: з 18 березня діятимуть суттєві обмеження у пасажирських перевезеннях. Фактично добратися будь-куди можна буде лише особистим транспортом. Адже, як повідомив начальник обласного управління інфраструктури та промисловості Рівненської ОДА Федір Мисюра, будуть заборонені регулярні та нерегулярні перевезення пасажирів автомобільним транспортом у приміському, міжміському внутрішньообласному і міжобласному сполученні.

«Перевезення пасажирів між містами, районами та іншими областями буде зупинений. У звичайному режимі буде курсувати лише міський транспорт, зокрема, тролейбуси та маршрутки. Але і на них поширюватимуться протиепідемічні обмеження. Зокрема, можна буде перевозити лише до 10 пасажирів. Транспорт обов’язково дезінфікуватиметься, а водії повинні будуть мати засоби захисту», – зазначив Федір Мисюра.

Разом з тим, з 12 години призупиняється перевезення залізничним транспортом на приміському, міському, регіональному та дальньому сполученнях. Дозволяються «Укрзалізницею» окремі пасажирські рейси у внутрішньому залізничному сполученні, а також окремих пасажирських рейсів у міжнародному залізничному сполученні.

Також з 19 березня припинять роботу всі автостанції області.

В Рівненській ОДА також зазначили, що доставка продуктів до магазинів та ліків до аптек здійснюватиметься безперебійно.

Для багатьох наших земляків рішення щодо припинення роботи громадським транспорту стало великою проблемою, адже далеко не всі мають змогу добиратися на роботу до Рівного та Здолбунова особистими автівками. Відтак у соцмережах вже з’явилися оголошення, у яких громадян закликають кооперуватися і підвозити один одного до місця призначення. Щоправда, станом на вечір 17 березня у таких пабліках відписується більше потенційних пасажирів, аніж власників автівок.

Натомість у Здолбунівській РДА повідомили, що на території району діятиме мобільна оперативна група для забезпечення належного контролю за дотриманням карантинних заходів. Таку групу створено рішенням  комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Здолбунівського району.  Оперативна мобільна група працюватиме у посиленому режимі, забезпечуючи контроль за дотриманням карантинних заходів, а також здійснюватиме відповідно до законодавства заходи впливу щодо їх порушників.

Тим часом за результатами дослідження вірусологічної референс-лабораторії Центру громадського здоров’я України отримано вже 14 позитивних результатів на COVID-19: Чернівецька (10), Житомирська (1), Київська (1) області та м. Київ (2)

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (1 голосів, середній бал: 1,00 із 5)
Loading...