Станом на 26 листопада на Здолбунівщині діагноз «кір» підтверджено у 172 хворих (інтенсивний показник 300,4 на 100 тис. населення). Як зазначають у Здолбунівському районному лабораторному відділенні ДУ «Рівненський ОЛЦ МОЗ України», найуразливішими до кору є діти віком від 1 до 14 років, які не отримали щеплень проти цієї хвороби.

Протягом листопада у нашому районі на кір захворіли вже 90 людей (станом на 26.11). Тож фахівці вкотре звертають увагу батьків на необхідність вчасно проводити щеплення дітям!

У Здолбунівському  районному лабораторному відділенні ДУ «Рівненський ОЛЦ МОЗ України» наголошують: якщо вашій дитині виповнилося 1 рік або 6 років, їй необхідно зробити щеплення відповідно до календаря. Якщо ж дитина пропустила першу чи другу дози вакцини КПК за графіком, або ви не пам’ятаєте, коли і які щеплення робили дитині, зверніться до медичного закладу, щоб якнайшвидше отримати безоплатне щеплення. Зробити щеплення КПК та надолужити пропущені дози вакцини можна усім дітям до 18 років.

МОЗ видано наказ про проведення безоплатної імунізації дорослих, які належать до груп ризику. Відповідно до цього наказу, впродовж 2018 року забезпечується проведення обов’язкових профілактичних щеплень проти кору за епідемічними показаннями:

  • серед груп професійного ризику: медичних працівників, працівників освітніх закладів та немедичних працівників закладів охорони здоров’я, представників силових структур;
  • студентів навчальних закладів без обмеження віку.
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (ви ще не оцінили)
Loading...