Наближається свято Останнього дзвоника. КЗ «Мізоцька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів», яка має підпорядкування Рівненської обласної ради, проведе його 26 травня о 9:00 год. у місцевому клубі.

Терміни проведення Останнього дзвоника та вручення документів про освіту учням 9, 11 класів у школах Здолбунівського району подано у таблиці:

№ за/п Назва навчального закладу Дата, час та місце проведення свята Останнього дзвоника Дата, час та місце проведення вручення документів про освіту
9 клас 11 клас
1. Здолбунівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 26.05.2017     09.00

подвір’я закладу

09.06.2017   12.00

подвір’я закладу

24.06.2017   14.00

Будинок культури цементників

2. Здолбунівська гімназія 26.05.2017     09.00

подвір’я закладу

08.06.2017      12.00

подвір’я закладу

24.06.2017   16.00

Будинок культури цементників

3. Здолбунівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 26.05.2017     09.00

подвір’я закладу

09.06.2017   11.00

подвір’я закладу

24.06.2017   19.00

міський клуб

4. Здолбунівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4 26.05.2017     09.00

подвір’я закладу

09.06.2017   16.00

подвір’я закладу

24.06.2017   16.00

Будинок культури цементників

5. Здолбунівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5 26.05.2017     09.00

подвір’я закладу

08.06.2017   12.00

подвір’я закладу

23.06.2017   18.00

актова зала локомотивного депо

6. Здолбунівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6 26.05.2017     09.00

подвір’я закладу

09.06.2017      16.00

подвір’я закладу

24.06.2017   20.00

Будинок культури цементників

7. Бущанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 26.05.2017     09.00

подвір’я закладу

09.06.2017      10.00

подвір’я закладу

24.06.2017   16.00

Будинок культури села

8. Будеразька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 26.05.2017    09.00

подвір’я закладу

09.06.2017  10.00

подвір’я закладу

24.06.2017   17.00

подвір’я закладу

9. Білашівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст..ДНЗ» 26.05.2017     09.00

подвір’я закладу

08.06.2017  12.00

подвір’я закладу

24.06.2017   16.00

подвір’я закладу

10. Глинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 26.05.2017     09.00

подвір’я закладу

09.06.2017    11.00

подвір’я закладу

24.06.2017   18.00

подвір’я закладу

 11. Мізоцький НВК «ЗОШ І-ІІІ ст..-ліцей» 26.05.2017     09.00

подвір’я закладу

12.06.2017      14.00

подвір’я закладу

24.06.2017   17.00

подвір’я закладу

 12. Здовбицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 26.05.2017     09.00

подвір’я закладу

09.06.2017      16.00

подвір’я закладу

24.06.2017   18.00

подвір’я заклади

 13. Гільчанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 26.05.2017     09.00

подвір’я закладу

09.06.2017      12.00

подвір’я закладу

23.06.2017   17.00

Будинок культури села

 14. Копитківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 26.05.2017     09.00

подвір’я закладу

09.06.2017      17.00

Будинок культури села

24.06.2017   17.00

Будинок культури села

 15. Спасівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 26.05.2017     09.00

подвір’я закладу

09.06.2017      11.00

подвір’я закладу

24.06.2017   19.00

подвір’я закладу

 16. Ступнівський НВК «ЗОШ І-ІІ ст..- агротехнічний ліцей» 26.05.2017     09.00

подвір’я закладу

09.06.2017      12.00

подвір’я закладу

24.06.2017   16.00

подвір’я закладу

 17. Уїздецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 26.05.2017     09.00

подвір’я закладу

09.06.2017      12.00

подвір’я закладу

24.06.2017   18.00

Будинок культури села

 18. Дерманський НВК «ЗОШ І ст..-гімназія» 26.05.2017     09.00

подвір’я закладу

09.06.2017      10.00

подвір’я закладу

24.06.2017      18.00

подвір’я закладу

 

 19. П’ятигірська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів 26.05.2017     09.00

подвір’я закладу

10.06.2017   14.00

Будинок культури села

 20. Новосілківський НВК «ЗОШ І-ІІ ст..,ДНЗ» 26.05.2017     09.00

подвір’я закладу

9 клас відсутній
 21. Новомильська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів 26.05.2017     09.00

подвір’я закладу

09.06.2017  16.00

сільський клуб

 22. Івачківська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів 26.05.2017     09.00

подвір’я закладу

08.06.2017   14.00

Будинок культури села

 23. Миротинська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів 26.05.2017     09.00

подвір’я закладу

09.06.2017      15.00

зал урочистих подій сільської ради

 24. Новомощаницька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів 26.05.2017     09.00

подвір’я закладу

10.06.2017   15.00

подвір’я закладу

 25. Маломощаницька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів 26.05.2017     09.00

подвір’я закладу

08.06.2017      13.00

подвір’я закладу

 26. Кунинська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів 26.05.2017     09.00

подвір’я закладу

08.06.2017      16.00

подвір’я закладу

 27. Суємська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів 26.05.2017     09.00

подвір’я закладу

10.06.2017      16.00

Будинок культури села

28. Здолбунівська загальноосвітня школа І ступеня № 7 29.05.2017          09.00

подвір’я закладу

29. Дерманська загальноосвітня школа І ступеня 26.05.2017     09.00

подвір’я закладу

30. Заліська загальноосвітня школа І ступеня 26.05.2017     09.00

подвір’я закладу

31. Орестівська загальноосвітня школа І ступеня 26.05.2017     09.00

подвір’я закладу

32. Ільпінська загальноосвітня школа І ступеня 26.05.2017     09.00

подвір’я закладу

33. Цурківська загальноосвітня школа І ступеня 26.05.2017     09.00

подвір’я закладу

34. Старомощаницька загальноосвітня школа І ступеня 26.05.2017     09.00

подвір’я закладу

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (ви ще не оцінили)
Loading...