«Маємо усвідомити, що генеральний штаб наступу на українську мову розташований у Кремлі», – зазначив сьогодні з трибуни Парламенту Андрій Парубій.

«Минулого тижня тисячі людей на вулицях українських міст і ефективні дії фракції «Європейська Солідарність» і інших проукраїнських сил у парламенті і поза парламентом не дали винести цей шкідливий закон на порядок денний.

Але «п’ята колона» не зреклася своїх намірів здійснити фронтальну атаку на державотворчий закон про українську мову і має намір винести це питання на позачергову сесію.

Винесення цього питання можливе тільки або за підписом президента України або за ініціативи 150 депутатів. Президент Зеленський неодноразово робив заяви про необхідність перегляду закону «Про мову». Це хибна, помилкова і небезпечна позиція. Її ще не пізно виправити», – застеріг Андрій Парубій з трибуни Верховної Ради.

Ми маємо усвідомити, що генеральний штаб наступу на українську мову розташований у Кремлі! Минулого тижня тисячі людей на вулицях українських міст і ефективні дії фракції «Європейська Солідарність» і інших проукраїнських сил у парламенті і поза парламентом не дали винести цей шкідливий закон на порядок денний. Але «п’ята колона» не зреклася своїх намірів здійснити фронтальну атаку на державотворчий закон про українську мову і має намір винести це питання на позачергову сесію. Винесення цього питання можливе тільки або за підписом президента України або за ініціативи 150 депутатів. Президент Зеленський неодноразово робив заяви про необхідність перегляду закону «Про мову». Це хибна, помилкова і небезпечна позиція. Її ще не пізно виправити. Застеріг Андрій Парубій з трибуни Верховної Ради.

Опубліковано Європейська Солідарність Вівторок, 21 липня 2020 р.

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (ви ще не оцінили)
Loading...