Лише протягом святкових вихідних на водоймах Рівненщини втопилося сім осіб. Тому рятувальники вкотре нагадують громадянам про потребу бути вкрай обережними під час відпочинку на водних об’єктах.

Варто пам’ятати, що основними умовами безпеки є: правильний вибір і обладнання місць для купання; навчання дорослих та дітей плаванню, суворе дотримання правил поведінки під час купання і катання на плавзасобах, постійний контроль за дітьми у воді з боку дорослих. Відпочинок на воді допускається тільки у спеціально відведених місцевими органами влади та обладнаних для цього місцях.

Не лізьте у воду в незнайомому для вас місці, уникайте води зі швидкою течією, не заходьте у воду напідпитку, ніколи не плавайте наодинці, особливо якщо не впевнені у своїх силах; купаючись на “дикому пляжі” чи у незнайомому місці, не пірнайте з берега, гірки, дерева; у воду слід входити неспішно, обережно випробовуючи дно ногою; купатися краще там, де є рятувальні служби; особливо слідкуйте за дітьми: їхня поведінка у воді непередбачувана; до плавок потрібно прикріпляти шпильку: якщо далеко від берега судома зведе руку чи ногу, укол шпилькою допоможе відновити еластичність м’язів; утримуйтеся від далеких запливів: переохолодження – головна причина трагічних випадків.

Варто не забувати і про те, що на рівнинних річках є багато ям і вирів. Вони зустрічаються біля піщаних кос, під берегом, де особливо полюбляють купатися діти.

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (ви ще не оцінили)
Loading...