В останні тижні перед Великоднем на Здолбунівщині вже почали готуватися до свята. І в місті, і в селах нашого району нині відбуваються майстер-класи, на яких умільці вчать дорослих та дітей виготовляти писанки і великодні прикраси. Адже, за традицією, в Україні розпочинали розписувати писанки з другої половини Великого посту.

У Маломощаницькій публічно-шкільній бібліотеці детей навчали виготовляти великодній декор – паперові писанки.

Цікаву колективну роботу виконали маленькі здовбичани з гуртка «Акварель».

У будинку культури с. Копиткове відбувся майстер-клас з писанкарства: «Писанка – моє мистецтво», до якого долучилися молодші школярі.

У Здолбунівському районному будинку культури відбувся майстер-клас з виготовлення керамічної писанки для клубних працівників культури Здолбунівського районну, який провели художниці-керамісти Анастасія Павлюк та Ірина Трошева.

Працівники Здолбунівської центральної районної бібліотеки  та Рівненського підрозділу ГО МФ «Взаєморозуміння і толерантність» для членів цільової групи в межах реалізації проекту «Служба медико-соціальної допомоги на дому, організація зустрічей та дозвілля 200 жертв націонал-соціалізму у Здолбунові та Переяслав-Хмельницькому», що фінансується німецьким фондом «Пам’ять, відповідальність, майбутнє», організували майстер-клас з виготовлення писанок за участі народної майстрині Сніжани Король.

До слова, у бібліотеці зараз діє виставка-інсталяція «Великдень на гостину просить».

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (ви ще не оцінили)
Loading...