Вчора, 26 листопада, на Здолбунівщині було зареєстровано випадок сказу кота. Про це інформують у Головному управлінні Держпродспоживслужби в Рівненській області.

Того дня вранці у Здолбунівську районну державну лікарню ветеринарної медицини звернувся житель с. Копиткове, який доставив труп безпритульного кота. При виїзді на місце події фахівці районної державної лікарні ветеринарної медицини встановили, що 24 листопада кіт покусав жителя с. Копиткове, а наступного дня – його сусідку, котра намагалася зловити тварину. Потому кота на прохання селян застрелив тамтешній мисливець.

Спеціалісти державної ветеринарної медицини Здолбунівського району відібрали патматеріал і направили в Рівненську регіональну державну лабораторію Держпродспоживслужби для дослідження, де встановлено захворювання кота на сказ. Труп тварини спалено.

Нині на території неблагополучного щодо сказу пункту проводять заходи відповідно до Інструкції «Про заходи щодо боротьби зі сказом тварин». Спеціалісти Держпродспоживслужби та державної ветеринарної медицини району вивчають можливі контакти хворого кота з іншими людьми та тваринами, проводиться вимушена дезінфекція, а також щеплення тварин проти сказу.

Цей випадок був зареєстровано на території неблагополучного пункту,  оголошеного таким 22.10.2018 через випадок сказу кота в с. Миротин Здолбунівського району. Нині тривають накладені карантинні обмеження та виконання комплексного плану заходів з локалізації і ліквідації захворювання на сказ серед тварин.

Фото ілюстративне. 

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (ви ще не оцінили)
Loading...