Повертаючись з Мізоча, де сьогодні молилися за спокій загиблого на Сході Тараса Якимчука, від дня загибелі якого 24 липня виповниться п’ять років, здолбунівчани з подивом зауважили, що деяким політсилам на Здолбунівщині закон – зовсім не указ. Адже, попри норми українського законодавства, у день виборів до Парламенту на центральних вулицях сіл Кунин та Уїздці були розміщені борди кандидатів у нардепи Аліксійчука та Луценка.

Зупинившись біля одного з бордів від «Слуги Народу», здолбунівчани поспілкувалися з дівчиною, котра представилася Настею. На запитання про те, чи відомо Насті, що вона порушує закон, дівчина відповіла, що, мовляв, про це вона знає, але їй заплатили двісті гривень, щоб банер повисів на паркані у дні, коли закон це забороняє.

Поспілкуватися з власниками обійстя, де був вивішений плакат Луценка, не вдалося.

Позатим вчора пізно ввечері, один з цих двох явних порушників закону, які дозволяють собі агітувати не те що в день тиші, а в день голосування, писав заяву про нібито підкуп виборців Олександром Дехтярчуком. Звісно, правоохоронці цей факт не підтвердили. Вочевидь, кандидатам-порушникам замість того, щоб зводити наклеп на когось, варто було б подбати про дотримання букви закону зі свого боку.

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (5 голосів, середній бал: 3,40 із 5)
Loading...