Вчора, 9 лютого,  у Свято-Хресто-Воздвиженському храмі  с. Копиткове відбулася перша служба українською мовою. Нагадаємо, ця громада вирішила приєднатися до Православної Церкви України 27 січня.

Перша служба українською, без сумніву, є знаковою подією і для храму, і для його парафіян. Однак, на жаль, вчора не обійшлося і без ложки дьогтю, про що на своїй «Фейсбук» сторінці розповів голова Здолбунівської РДА Сергій Кондрачук.

Опубліковано Сергієм Кондрачуком Субота, 9 лютого 2019 р.

Опубліковано Сергієм Кондрачуком Субота, 9 лютого 2019 р.

Опубліковано Сергієм Кондрачуком Субота, 9 лютого 2019 р.

 

Якщо переглянути відео, оприлюднені Сергієм Кондрачуком, то картина справді виглядає химерно. З одного боку – численна громада, з іншого – лише священик та його сім’я. Мимоволі пригадується 2014-й, коли наша країна стояла на порозі війни, а Владімір Путін виголошував свою «рєчь» про те, що російські військові будуть стояти «сзади, за спинами женщин и детей», коли штурмуватимуть українські частини.

За ці роки про Путіна та його методи ми, на жаль, дізналися вже аж надто багато. А ось тепер «жінки та діти» стоять на шляху українців, які прагнуть увійти до свого, українського, храму і помолитися українською мовою…

Вчора у Копитковому молитви українською у храмі таки прозвучали. Але перехід громад до ПЦУ у нашому краї триває і, на щастя, відбувається він дуже активно. Тому закликаємо священиків храмів, парафіяни яких вирішили приєднатися до ПЦУ, гідно сприйняти цей вибір і ні в якому разі не брати приклад з Путіна.

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (2 голосів, середній бал: 3,00 із 5)
Loading...