Сьогодні у Здолбунівському районному суді відбулося слухання справи за звинуваченням жителя села Будераж у нанесенні тілесних ушкоджень потерпілому.  Для широкої громадськості це судове засідання цікаве тим, що обвинувачуваним є один з так званих «прихильників московського патріархату», який у травні цього року був серед людей, котрі блокували вхід до храму парафіянам Свято-Покровського храму ПЦУ с. Будераж. Натомість потерпілий є прихильником ПЦУ, громада якої у Будеражі офіційно зареєстрована 26 березня ц. р., що й засвідчує її право молитися у сільському храмі.
Тезу про те, що «рускіє своіх не бросают», сьогоднішнє судове засідання спростувало повністю. Проходило воно у порожній судовій залі, за присутності прокурора, обвинуваченого та потерпілого.  Хоч, як повідомили нам проінформовані джерела, раніше «активісти МП» обіцяли забезпечити обвинуваченому адвокатський захист. Натомість адвоката у чоловіка не було. До того ж на засідання він прибув сам. Жоден з тих, хто використав його як знаряддя для блокування храму у Будеражі 11 травня цього року, підтримати морально свого «одновірця» не прийшов.

У результаті обвинувачений отримав вирок за нанесення тілесних ушкоджень на підставі угоди про примирення сторін, який передбачає покарання у вигляді 150 годин громадських робіт.
Прикметно, що у нашому районі це  перший вирок так званим «тітушкам МП» за спроби блокування храмів та перешкоджання здійсненню релігійного обряду громаді, яка має на це законне право.

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (3 голосів, середній бал: 5,00 із 5)
Loading...