Народний депутат від нашого округу 24 січня працював на Здолбунівщині. Як і зазвичай, Олександр Дехтярчук зустрівся з громадою, щоб поспілкуватися про найактуальніші питання сьогодення і розповісти останні новини з Парламенту.
У Дермані Другій Олександр Дехтярчук зустрівся з колективом тамтешнього НВК та жителями села. Оскільки  на Здолбунівщині ще досі не стартував активний процес створення ОТГ, розпочали розмову саме з цього.

– 2020-й рік буде ключовим у втіленні реформи децентралізації. Тобто останні вибори до ОТГ, створених на добровільній основі, заплановано провести разом з парламентськими цьогоріч у жовтні. Якщо ж рішення про об’єднання до жовтня так і не буде ухвалено, то громади об’єднуватимуть відповідно до перспективного плану, – зауважив депутат, закликавши дерманців врешті перейти до активних дій, спрямованих на стоврення ОТГ.
Спілкуючись з жителями Дермані, Олександр Дехтярчук намагався переконати людей у тому, що важливо не просто інертно очікувати поліпшень, а робити усе для того, щоб вони таки відбулися. Бо доки у наших селах нарікають на погані дороги, у деяких населених пунктах об’єднаних громад нашого округу вже навіть відеокамери на вулицях встигли встановити.

Тим паче що навіть під час зустрічі дерманці порушували чимало проблемних питань. Це і відсутність проектної документації на реконструкцію частини школи під приміщення дитсадка, який потрібен у селі, і незадовільний стан доріг, і потреба організації гарячого харчування для школярів… Та принаймні частину  цих та інших проблем можна вирішити силами громади, якщо об’єднатися і почати працювати «на себе», скориставшись тими можливостями, які дає нині реформа децентралізації.

– Якщо ми чекатимемо, що хтось за нас щось зробить, це буде дорога в нікуди. Тому дійте, робіть щось у громаді, ініціюйте об’єднання… Проблеми є всюди. Але якщо про них тільки говорити і нічого не робити, то нічого й не зміниться, – зазначив народний депутат.

Зустрівся цього дня Олександр Дехтярчук і з колективом Здолбунівської музичної школи. Вихованці цього закладу нещодавно отримали нові музичні інструменти – дев’ять домр та бандуру.  Вартість нових інструментів, які придбали коштом  субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій, отриманої за сприяння Олександра Дехтярчука – 122 тис. грн. Працівники закладу запевнили гостя, що нові придбання стануть у нагоді юним талантам. Адже чимало інструментів, на яких займаються учні музшколи, «родом» ще з радянських часів.

Під час спілкування колективу музичної школи з нардепом порушували різні теми – від адмінреформи та особливостей «найсвіжіших» законопроектів до виборчого процесу, який уже розпочався в Україні.

Завітав Олександр Дехтярчук цього дня і до здолбунівських спортсменів. Вихованці відділення важкої атлетики Здолбунівської районної ДЮСШ продемонстрували нардепу зняття з новою професійною штангою, також придбаною коштом згаданої субвенції за його сприяння. На придбання спортивного інвентарю було спрямовано 100000 грн.

Нині важкоатлети готуються до чемпіонату України, який відбудеться у лютому в Харкові. Тож народний депутат пообіцяв і надалі підтримувати наших талановитих спортсменів.

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (2 голосів, середній бал: 5,00 із 5)
Loading...