Нині найважливіше – не втратити час та зберегти правильний вектор розвитку нашої держави. Саме на цьому наголошував народний депутат Олександр Дехтярчук, зустрічаючись цього тижня з громадою Здолбунівщини.

Про найактуальніші виклики нинішнього часу йшлося під час зустрічі з колективом КЗ «Мізоцька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів» Рівненської обласної ради.

Зрозуміло, що у ході розмови і гість, і присутні на зустрічі не раз порушували найнагальнішу тему сьогодення – необхідність зберегти нашу державу та її поступовий рух у напрямку до Європи.

–  Свого часу, починаючи ще з часів Кравчука, у відносинах між владою і народом актуальним був такий принцип: ви крадете, даєте щось вкрасти на місцях, ми ж не втручаєтесь. Такий собі суспільний договір в Україні діяв не один рік. Влада змінювалася, а принципи «договорняків», на жаль, залишалися. Тому люди втомилися чекати змін, і проголосували саме так. Проте я підтримав Петра Порошенка, бо переконаний, що він потрібен українській державі. В Україні зараз є багато проблем. Серед них – і наявність тих людей, котрі готові зайняти будь-яку посаду, при цьому навіть не усвідомлюючи, чи здатні вони ефективно працювати та втілювати у життя зміни. І якщо новий президент півроку вникатиме у справи, а потім  ділитиме за квотним напрямком посади, це призведе до ще більших проблем, – зазначив депутат.

Наголосив Олександр Дехтярчук і на тому, що для нього, як для фахівця з питань децентралізації, важливо, аби втілення цієї реформи в Україні тривало.

–  Нещодавно ми передали до Мізоцької АЗПСМ нове обладнання, допомагатимемо селищу і надалі. Але при цьому хочеться зустрічатися з мізочанами не в будинку культури з проваленими гнилими дошками, хочеться бачити у селищі нормальні тротуари, дороги. Я – за зміни і за впевнений рух вперед, який відбувається після створення об’єднаних громад, – вважає нардеп.

Спілкувалися під час зустрічі й про «внутрішні» проблеми, які хвилюють працівників цього закладу. Його очільник Валентина Ткачук порушила питання щодо можливої ліквідації чи реорганізації інтернатних закладів у межах освітянської реформи. Адже колектив школи-інтернату непокоїться про те, що заклад, у якому по-справжньому піклуються про дітей, може опинитися перед загрозою закриття.

Натомість депутат пообіцяв порушити питання щодо можливих плюсів і мінусів таких змін на брифінгу у Верховній Раді, при цьому закликавши громаду ні в якому разі не бути байдужою.

– Дуже добре, що ми вже зрозуміли, що є українцями. Лише торік вояків ОУН-УПА визнали учасниками бойових дій, а в  законі про освіту з’явилася стаття щодо викладання українською мовою. До підручників почали повертатися справжні українські герої, ми отримали змогу молитися у нашій церкві. Звісно, треба робити й інші кроки, адже проблем у нас багато. Та я дуже боюся втратити час для розвитку країни, а також остерігаюся непрофесійності чиновників, – зазначив народний депутат.

Відбулася цього дня зустріч і в Мізоцькому НВК, де також спілкувалися і про створення ОТГ, на що залишилося вже зовсім мало часу, і про необхідність зробити правильний вибір шляху країни на наступні п’ять років.

Цього дня народний депутат побував і в Здовбиці, де разом з громадою висадив троянди у парку, а також зустрівся з колективом Здовбицьких ЗОШ І-ІІІ ст. та ДНЗ «Ромашка». До слова, вихованці цього закладу тепер розважаються на новому майданчику, придбаному коштом субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій за запитом Олександра Дехтярчука.

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (ви ще не оцінили)
Loading...