Ми вже розповідали, що 10 травня депутати Уїздецької сільської ради одноголосно підтримали рішення щодо передачі Свято-Іоанно-Богословській парафії ПЦУ земельної ділянки у с. Коршів, на якій розташований недобудований храм.
Однак під час сесії парафіяни ПЦУ з Коршева розповіли про те, що з представники МП цими днями з храму позабирали церковне майно.
Нині до «Здолбунівської правди» звернулися представники громади ПЦУ з Коршева з проханням опублікувати інформацію та фото храму. Вони повідомили, що 8 травня цього року парафіяни УПЦ МП, які востаннє відправляли в цьому храмі на проводи 5 травня, вивезли з храму майно Православної церкви України.
Далі цитуємо інформацію, надіслану парафіянами з Коршева.
«Староста і вчитель Уїздецької ЗОШ Михайло Гончарук та його син Юрій, який працює вчителем в Здолбунові будинку дітей та молоді, забрали все майно, яке було надбане всією громадою, і розвезли по своїх домівках. Не віра керувала цими людьми, а жадоба до майна.
На другий день, 9 травня, у селі відбулося поховання односельчанки. Усе це мародерство було зроблено для того, щоб покійну не відспівати в церкві.
І зараз стоїть на пагорбі спустошений і самотній храм, дивлячись сумним поглядом на село, чекаючи своїх парафіян.
Ми просимо районний відділ освіти зреагувати на негативні вчинки вчителів, які так повели себе, і який приклад вони можуть дати своїм учням».

Нижче – фото процесу вивезення майна та спустошеного храму, які надіслали представники коршівської громади.

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (2 голосів, середній бал: 5,00 із 5)
Loading...