На прохання добре знаної у Здолбунівському районі громадської організації «Здолбунівська сотня самооборони» публікуємо текст звернення до, вочевидь, переможця виборів по нашому 154 виборчому округу, представника партії «Слуга Народу» Аліксійчука О. В. Як зазначається, вказаний текст звернення є відкритим для підписання для усіх, хто розділяє його зміст.

Звернення

національно-патріотичних, проукраїнських сил Здолбунівщини

до новообраного народного депутата від нашого округу Аліксійчука О. В.

Ми, представники націонал-патріотичних, проукраїнських організацій Здолбунівського району звертаємося до Вас, Олександре Васильовичу, з наступного приводу.

На виборах до Верховної Ради України, які відбулися вчора, 21 липня, за Вас проголосувало хоч і найбільше виборців нашого краю у порівнянні з іншими кандидатами, які балотувалися, проте Ви отримали значно менше, ніж 50% підтримки громадян, які мають право голосувати у межах не лише Здолбунівщини, а й усього 154 виборчого округу. Проте Ви стали народним депутатом, який представлятиме у вчора обраній Верховній Раді і наш район.

Хочемо Вам нагадати, що Верховна Рада 8 скликання, яка уже фактично припиняє своє існування, серед іншого, проголосувала за Закон «Про забезпечення функціонування української мови як державної», закріпила у Конституції курс України на НАТО та ЄС, провела вкрай актуальний у цей час процес декомунізації. В епохальний для українського народу період становлення своєї церкви саме чинні народні депутати зверталися до Вселенського Патріарха з проханням надати Україні вистражданий багатьма поколіннями українців Томос про автокефалію… Цей список конкретних справ, втілених народними обранцями, діяльність яких уже відходить в історію, і спрямованих на те, щоб Україна ставала більш українською, а наш народ повертався додому – в Європу, можна довго продовжувати. Але уже дуже скоро українську історію в Парламенті творитимуть інші люди, новообрані нардепи, серед яких і Ви.

А тому ми, представники організацій бандерівського, патріотичного краю звертаємося до Вас з чіткою та конкретною вимогою: ніколи, за жодних умов і під жодними приводами не підтримувати рішення, які перекреслюють проєвропейський курс України. Вимагаємо не вносити жодних правок у Закон «Про мову», не переписувати українську історію, яка вперше за багато років написана самими українцями і стала справді українською. Вимагаємо надалі підтримувати національну книгу, кіно, єдину церкву тощо.

На жаль, це звернення, націлене застерегти Вас від підтримки рішень, не характерних для патріотичних виборців нашого краю, та насторога, що Ви робитимете те, що Вам скаже рідна партія, має під собою конкретні підстави та аргументи. Вони виходять, наприклад, з висновків щодо того, як Ви вели виборчу кампанію. Точніше, як її вели не Ви, а Ваші політтехнологи, які особливо не напружувались розробляти щось особливе для конкретного округу, а писали «один сценарій» для кандидатів всієї України. От сказали Вашим колегам-кандидатам не ходити на дебати, які організовували місцеві, регіональні ЗМІ (мовляв, нам у Києві нема часу розбиратись, хто з вас оратор, а хто ні, тому «ніхто нікуди не йде»), і жоден з Вас, по всій Україні, на них не ходив. Потім були шаблонні запрошення, по всій Україні, на «власні» дебати, які призначались на останню перед виборами п’ятницю, шаблонні звернення прийти на вибори. Ви, кандидати від «Слуги», навіть не змінювали місцями слова у текстах своїх повідомлень до виборців у «Фейсбуці»… Де ж власна думка, пане Олександре? Чи був ультиматум партії «я піду на дебати, бо вмію говорити»? А зустріч з виборцями у Здолбунові? Жодної конкретної відповіді на питання церкви, мови та ін. Лише «розмиті», загальні фрази, які Вам надиктувала партія. Ви, будучи лише кандидатом, а ще навіть не депутатом, під час усієї виборчої кампанії робили виключно те, що Вам казали з Києва, боячись вийти за дозволені рамки.

Тому ми Вам скажемо, що так поводять себе навіть не слуги. Так поводять себе, пане майбутній депутате, раби. Тільки не народу, а раби тих, хто насправді стоїть за ширмою і смикає за ниточки. Викладені факти ведення Вами виборчої кампанії дозволяють нам робити висновок, що Ви покірно голосуватимете за те, що Вам скажуть «зверху», не маючи права на власну думку. І це звернення якраз і має на меті застерегти Вас від цього і обережно попередити, що спроба наступати на українське «бо так сказала партія» для депутата 154 округу може завершитися досить сумно. Хоч і передбачувано. Ми вже це проходили декілька років тому.

Успіху Вам у новому парламенті, пане Олександре.

І на завершення. Знайте також, що ми завжди готові підставити плече підтримки у всіх Ваших проукраїнських починаннях та рішеннях. Для нас Україна – понад усе. Якщо для Вас – теж, тоді нам по дорозі, якщо ж для Вас на першому місці позиція вашої партії, тоді наші дороги розійдуться.

   P.S. На завершення ще одна порада. Попросіть керівництво власної фракції, щоб у новій ВРУ Вас не посадили поруч з Вашим колегою (якщо він теж став депутатом від «Слуги народу»), відвертим українофобом Олександром Дубинським (тим, чий батько живе і підтримує т. з. ДНР, а УПА називає бандитами). Ви – людина з села і знаєте нашу давню приказку про «з ким поведешся…»

Це звернення, ініційоване ГО «Здолбунівська сотня самооборони», є відкритим для підписання для усіх національно-патріотичних сил як Здолбунівщини, так і усього 154 виборчого округу. 

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (7 голосів, середній бал: 4,14 із 5)
Loading...