Так звана Українська православна церква, а насправді Московський патріархат РПЦ, розносить Україною коронавірус та вбиває українців. Московські попи немов подуріли на карантині. Їх просять не збирати вірян у храмах, але вони їх туди свідомо запрошують.

Так, більшість свідомих українців дослухалися до закликів влади та сидять вдома. Але й після пом’якшення карантину люди продовжують обережно ставитися до оточуючих та не соромляться носити маски. Православна церква України теж свідомо поставилася до проблеми і обмежила причастя людей у церквах.

Але служники Москви всі ці обмеження відкрито ігнорували. Ці особи, які називають себе священнослужителями, відкрито нехтують людськими життями і закликають віруючих збиратися біля храмів і причащають багатьох вірян з однієї ложечки.

Таке нехлюйство з боку прихильників Гундяєва призвело до масових порушень. На Великдень біля храмів зібралися десятки тисяч прихильників церкви країни-агресора. Наслідком цього став спалах коронавірусу в Києво-Печерській лаврі, захворів навіть митрополит Онуфрій та більшість верхівки Московського патріархату.

Повідомлялося про щонайменше три випадки, коли інфіковані священики Московського патріархату вели служби Божі, причащали прихожан, спілкувалися та контактували з ними. Десятки, а то й сотні людей опинилися в смертельній небезпеці, деякі були заражені цією страшною хворобою.

А якщо згадати Великдень у Святогірській лаврі в Донецькій області? Сотні людей були на святковому богослужінні без масок, у натовпі. При цьому у 2014 році ці попи підтримували проросійських сепарів, коли ті захоплювали Слов’янськ під головуванням російського ФСБшника Гіркіна. Місцеві розповідають, що ченці Святогірської лаври возили бойовикам провізію через блокпости бійців АТО. Кажуть, що частина бойовиків після звільнення Слов’янська переховувалася на території лаври і з часом, не без допомоги ченців, зуміла втекти в Росію.

Чи не дії Московського патріархату під час пандемії є свідомою диверсією та наслідками проросійської пропаганди? Чи не таким чином Москва мститься українцям та Православній церкві України за Томос, який було отримано в 2019 році?

Не варто нагадувати про те, що Кремль свідомо прагне розколу серед українців. У діях Московського патріархату починаючи з 2014 року виявляється стилістика не лише РПЦ, але й Путіна – нахабна й виклична. Служники Москви таким чином, страшним і антиукраїнським, просувають в державі поняття «руського міра».

Наразі зрозуміло лише одне – позиція російської церкви шкідлива та небезпечна. Попи стають носіями інфекції по містах і селах, а московські церкви – розсадниками коронавірусу.

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (1 голосів, середній бал: 5,00 із 5)
Loading...