zavantazhennya

Як повідомляє Здолбунівська місцева прокуратура, за результатами опрацювання розміщеного на сайті одного із інтернет видань повідомлення встановлено, що у Гільчанській ЗОШ І-ІІІ ступенів Здолбунівського району внаслідок неналежного і несвоєчасне виконання підрядником робіт щодо реконструкції покрівлі приміщення навчального закладу, підтоплено атмосферними опадами перекриття та стіни частини будівлі, зіпсовано в окремих приміщеннях підлогу.

За вказаним фактом, місцевою прокуратурою 25.11.2016 внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Попередня правова кваліфікація кримінального правопорушення за ч.1 ст.366 КК України – службове підроблення.

В ході досудового розслідування з’ясувалося, що між Департаментом з питань будівництва та архітектури Рівненської обласної державної адміністрації, як замовником та місцевим товариством з обмеженою відповідальністю, як виконавцем укладено договір підряду щодо реконструкції покрівлі будівлі навчального закладу.

За результатами проведених робіт, посадовими особами Департаменту з питань будівництва та архітектури Рівненської обласної державної адміністрації та підприємства підрядника, у період з 22.07.2016 по 15.11.2016 підписано акти виконаних робіт за вказаним об’єктом. Зазначені документи послугували підставою для перерахування бюджетних коштів на розрахунковий рахунок товариства з обмеженою відповідальністю. Згідно відомостей Офіційного державного інформаційного порталу публічних фінансів України «Є-Data» за період з 22.07.2016 по 15.11.2016 перераховано – 1 179 378,00 грн.

Досудове розслідування у вказаному кримінальному провадженні триває, стан якого перебуває на контролі Здолбунівської місцевої прокуратури.

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (ви ще не оцінили)
Loading...