Релігійна громада Свято-Михайлівської парафії села Буща першою в області отримала виписку з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань – відтепер вона офіційно зареєстрована як релігійна громада Православної Церкви України.

Як повідомляють на сайті Рівненської ОДА, сьогодні, 26 березня,  очільник облдержадміністрації Олексій Муляренко підписав розпорядження про реєстрацію статутів 30 релігійних громад у новій редакції. Саме ці громади першими звернулися до облдержадміністрації з повідомленнями щодо зміни підлеглості та переходу до Української Православної Церкви (Православної Церкви України). Серед них – і девять громад зі Здолбунівщини.

І вже по обіді до Рівненської ОДА з необхідними документами прибули представники кількох релігійних громад  зі Здолбунівщини. За усіма ними розпочато процес реєстрації.

Як зазначив Олексій Муляренко, процес державної реєстрації став можливим, щойно Міністерство культури зареєструвало зміну назви Єпархіального Управління Рівненської Єпархії УПЦ КП на нову – «Управління Рівненської Єпархії Української Православної Церкви» – це відбулося увечері 25 березня.

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (3 голосів, середній бал: 3,33 із 5)
Loading...