Ось-ось Україна зробить свій вибір, і складна та морально виснажлива передвиборча кампанія-2019,  врешті, завершиться. Чим саме – побачимо вже за кілька днів. Та одне можна сказати напевне вже зараз: якщо інстинкт самозбереження в українців таки не спрацює, то вже за який час після виборів відсоток розчарованих в Україні «зашкалюватиме».

Причому, розгублення спостерігатиметься не лише серед тих, хто голосував «назло  Пороху», «за нові обличчя» чи «по приколу». Не здивуємося, коли глибоке розчарування охопить і затятих прихильників УПЦ московського патріархату, котрим «поперек горла» став наш Томос та Православна Церква України.

Чому – запитаєте ви. Адже саме Петро Порошенко послідовно відстоює інтереси ПЦУ та вболіває за її поступ. А, отже, адептам московської церкви їхня логіка мала б підказувати, що чинного президента підтримувати не потрібно.

Та насправді все далеко не так просто. Якщо ті, хто молиться у церквах МП, дивляться головний рупор Коломойського – канал «1 + 1», вони мали б давно зрозуміти, що на цьому каналі московський патріархат «мочать» систематично та доволі давно. Щоб переконатися у цьому, достатньо ввести у пошук на сайті новин «ТСН» фразу «московський патріархат».

«Жаль, що 22 роки зомбували людей – митрополит МП після переходу до ПЦУ», «Московський патріархат з-під носа держзаповідника «увів» Почаївську лавру», «На Волині священик УПЦ МП відмовився відспівати дівчинку, хрещену в Київському патріархаті», «Московський патріархат вигнав священика через молитви за ЗСУ», «Як намісник Павло примушував бізнесменів платити «пожертву», «Які автівки обирає настоятель Києво-Печерської лаври» – таких сюжетів на сторінці ТСН, без перебільшень, сотні.

Якщо передивитися хоч частину з них, сумніву у свідомих «наїздах» з боку цього каналу на УПЦ МП не виникає. Відтак, логіка підказує, що олігарх Коломойський як власник каналу «1 + 1» має на меті «змести» УПЦ МП. Чому – залишається лише здогадуватися. Вочевидь, не задля підтримки Томосу та ПЦУ, проте мова нині не про те. А про те, що пан Коломойський є власником не лише згаданого каналу, а й кандидата Зеленського. Це зрозуміло усім, хто відслідковує останні події. Як би кандидат Зе не відхрещувався від зв’язків з одіозним олігархом, як би не вторив, що ніколи не стане його маріонеткою, та реалії засвідчують інше. Зеленський приїздив до клініки для здачі аналізів на елітній іномарці бізнес-партнера олігарха Коломойського, Зеленський користується послугами особистого адвоката Коломойського Ігоря Богдана – той здійснює юридичний супровід кампанії кандидата Зе. Врешті, Зеленський власну медіа-імперію вибудував на платформі, яка належить олігархові Коломойському. Цікаво, чи хоч раз за своє життя пан Зеленський спромігся у чомусь заперечити олігарху-покровителю?

Тим часом сам Коломойський уже встиг заявити, що повернеться з Ізраїлю в Україну в разі перемоги його протеже на виборах. Заявив він і про низку своїх планів. Поки що  – не щодо церковних справ. Але хіба можуть виникнути сумніви у тому, що люди штибу Коломойського нічого не роблять просто так? Тому на місці прихильників МП про вибір-2019 варто було б добре подумати. І зважити, що краще – Порошенко, який декларує діалог з МП, чи Коломойський, від котрого можна очікувати ду-у-у-же великих сюрпризів…

Фото – zik.ua

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (3 голосів, середній бал: 5,00 із 5)
Loading...