Як повідомляє сайт ZIK, група управління субпроектом Світового банку на Рівненщині оголосила переможця на закупівлю автомобілів швидкої медичної допомоги. Ним виявилася компанія «Автоспецпром», яка надала найдешевшу пропозицію серед трьох компаній-учасниць.

Компанія «Автоспецпром» протягом визначеного договором терміну має доставити на Рівненщину 18 «швидких» на суму 1 161 000,00 USD (з ПДВ). Контракт передбачає, що вони будуть  мати повну комплектацію медичним обладнанням відповідно до державного стандарту та вимог тендерної документації. Зокрема, серед медичного обладнання передбачено наявність: дифибріляторів, електрокардіографів, систем забезпечення пацієнта киснем та інше.

Інформація про те, що компанія «Автоспецпром» є потенційним учасником тендерних торгів, була розміщена нашому сайті ще у листопаді минулого року. Тоді було зазначено, що 50% акцій цієї компанії належить Володимиру Фісталю – сину відомого донецького лікаря Еміля Фісталя, який залишився працювати в «ДНР». Фісталя-старшого пов’язують дружніми стосунками з депутаткою Верховної Ради  від Опозиційного блоку Тетяною Бахтєєвою.

«Татьяна Бахтеева и Владимир Фисталь отмоют 16 млн на закупках автомобилей скорой помощи» – це стаття на First Truth & Transparency Committee, яка розказує звідки спливли прізвища цих осіб. Неодноразово про те, як друзі Бахтєєвої “пиляли” гроші на закупівлі “швидких”, писали  і “Наші гроші”.

Чи цікава така інформація обласному керівництву наразі невідомо, адже вони більше заклопотані проблемою гострої нехватки “швидких” в центральних районних та міських лікарнях.

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (ви ще не оцінили)
Loading...