У Здолбунівському районі, як і по всій країні, відсьогодні – карантин. На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19»,  з 12 березня до 3 квітня 2020 року на території Здолбунівського району запроваджується тритижневий карантин. Він поширюється на всі заклади дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти району, інформують на сайті Здолбунівської РДА.

В залежності від того, як саме буде розвиватися епідемічна ситуація на території України, терміни карантину можуть змінюватися. Поки що не зрозуміло й те, як учні закладів освіти «наздоганятимуть» шкільну програму. Наразі вже звучать пропозиції щодо організації дистанційного навчання. Утім, зрозуміло, що контролюватимуть самостійне штудіювання шкільних предметів у період карантину хіба що батьки школярів.

Тим часом Рівненська ОДА звернулася до перевізників області з рекомендацією провести дезінфекцію у громадському транспорті, щоб запобігти поширенню коронавірусної інфекції.

Поки що  на Рівненщині офіційно не зафіксовано випадків цього захворювання. Однак представники влади запевняють, що до лікування хворих  у нас готові. Наразі визначено дві госпітальні бази – у Рівному та Сарнах, за потреби до лікування хворих долучатимуться  усі районні лікарні. Медики мають чіткий план дій, епідеміологи готові працювати в осередках вогнищ. В аеропорту Рівного та на кордоні з Білоруссю обстежують усіх, хто подорожує, вимірюючи їм температуру.

Номер «гарячої» лінії обласного управління охорони здоров’я (0362) 26-67-34, цілодобова «урядова телефонна лінія» – 15-45.

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (ви ще не оцінили)
Loading...