З 1 березня цього року у Здолбунові вже вкотре зростуть тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення. Таке рішення 13 лютого ухвалили на позачерговому засіданні виконавчого комітету Здолбунівської міської ради.

Тарифи на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення, що надаються комунальним підприємством «Здолбунівводоканал», змінили, розглянувши клопотання цього підприємства.

Відтак, як інформує сайт Здолбунівської міської ради, тарифи з 1 березня будуть такими:

  1. На централізоване водопостачання: для населення (приватні будинки) – 12,90 грн/1 куб. м; для населення (багатоквартирні будинки) – 13,18 грн/1 куб. м; для інших споживачів – 14,88 грн/1 куб. м.
  2. На водовідведення: для населення (приватні будинки) – 17,52 грн/1 куб. м; для населення (багатоквартирні будинки) – 17,84 грн/1 куб. м; для інших споживачів – 18,00 грн/1 куб. м.

Востаннє тарифи на водопостачання та водовідведення у Здолбунові зростали з 1 серпня 2018 року. Якщо ж підрахувати різницю, то виходить, що тарифи нині збільшаться доволі суттєво.

Про те, чому вода вкотре дорожчає, розповідають на сайті КП «Здолбунівводоканал», висловлюючи прохання «з розумінням поставитись до вимушеного підвищення тарифів». Однак навряд чи споживачі сприймуть таку новину «з розумінням». Адже «комуналка» у Здолбунові на тлі інших міст і так є далеко не найдешевшою…

Фото ілюстративне.

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (ви ще не оцінили)
Loading...