На трьох пляжах Здолбунівщини зафіксовано невідповідність води за мікробіологічними або хімічними показниками. Про це повідомляють у Рівненському обласному лабораторному центрі, фахівці якого напередодні купального сезону взяли проби води у водоймах області.

Зокрема за вмістом зважених речовин та забарвленістю вона не відповідає нормам у водосховищі на р.Устя на «дитячому пляжі» по вул. Старомильська; за забарвленістю та біологічній потребі в кисні (БПК) – у мало проточному ставку місця масового відпочинку «Гідропарк» по вул. Шевченка, за вмістом зважених речовин  та БПК – у мало проточному ставку пляжу по вул. Заводська.

За результатами досліджень не відповідає санітарним нормам за окремими санітарно-хімічними показниками и озеро Басів Кут у Рівному.

Натомість епідеміологічні показники безпеки відповідають гігієнічним вимогам: збудників захворювань, життєздатних яєць і личинок гельмінтів та цист, ооцист патогенних кишкових найпростіших  у водоймах не виявлено. Відхилень від показників радіологічної безпеки також немає.

Безпечним для купання наразі є місце відпочинку в КП ДСОК «Електронік-Рівне» РМР.

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (2 голосів, середній бал: 3,00 із 5)
Loading...