завантаження

Як повідомляє сайт Волинське Агентство Розслідувань, Рівненський районний суд задовольнив заяву американського бізнесмена Ісака Каліхмана та наклав арешт на все рухоме й нерухоме майно, що належить  депутату Рівненської обласної ради, головному лікарю Здолбунівської центральної районної лікарні Владиславу Сухляку.

Відповідне рішення суд ухвалив 7 липня в процесі розгляду справи за позовом громадянина США Ісака Каліхмана до Владислава Сухляка про стягнення понад 2 млн. грн. боргу за договором позики.

За словами адвоката Віталія  Кітовського, в 2000 році американський бізнесмен разом з двома громадянами України створив ТзОВ «Нерудтехпром Лтд». Одним із засновників підприємства був батько Владислава Сухляка. На його прохання Ісак Каліхман і надав Владиславу Сухляку позику. Так, американський бізнесмен разом з дружиною протягом 2005-2006 років переказали йому майже 81 тис. доларів США, що нині становить  понад 2 млн. грн.

У жовтні минулого року Ісак Каліхман надіслав вимогу Владиславу Сухляку про повернення позичених коштів. Однак, той її не виконав і тоді громадянин США звернувся до суду з позовом про стягнення боргу. У червні цього року суд відкрив провадження у справі за позовом Ісака Каліхмана до Владислава Сухляка про стягнення боргу за договором позики та відповідно вжив належні заходи щодо забезпечення позову, наклавши арешт на рухоме й нерухоме майно відповідача.

Відповідно до інформаційної довідки з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, Рівненський районний відділ державної виконавчої служби ухвалив постанову про арешт майна боржника та оголошення заборони на його відчуження на житловий будинок з надвірними будівлями в селі Горбаків Гощанського району Рівненської області, загальною вартістю майже 368 тис. грн.. Також Рівненський районний суд наклав арешт на нежитлову будівлю відповідача, загальною площею понад 270 м. кв. у селі Синевирська Поляна Міжгірського району Закарпатської області.

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (ви ще не оцінили)
Loading...