Сьогодні у Здолбунівській РДА відбулося засідання колегії, у якому взяв участь і гість з області – заступник голови Рівненської ОДА Олександр Корнійчук, який наразі є куратором Здолбунівського району.

Заступник очільника облдержадміністрації подякував усім причетним до розвитку нашого району за активну працю, зазначивши, що Здолбунівський район нині демонструє позитивну динаміку у загальнообласному рейтингу та закликавши сільських голів врешті розпочати процес децентралізації.

– На Рівненщині створені ОТГ отримали додаткові 120 млн грн. Це суттєвий ресурс, тож єдиний шлях рухатися вперед – це децентралізація. Нині дуже важливо переймати досвід європейських країн і об’єднуватися великими територіями. «Велике притягує більше» – основне правило, яким нині живе Європа, маючи завдяки цьому великі здобутки. І сподіватися на те, що «пронесе», не випадає. Тому звертаюся до сільських голів і дуже прошу всіх нарешті рухатися у цьому напрямку. Іншого шляху розвитку територій в Україні немає, – зазначив Олександр Корнійчук.

Про те, як господарювали у районі протягом дев’яти місяців, можна дізнатися на сайті Здолбунівської РДА.

Фото з сайту Здолбунівської РДА.

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (2 голосів, середній бал: 5,00 із 5)
Loading...