Щоб втілити у життя ці задуми, зареєстровані відповідні петиції. Зокрема на сайті Здолбунівської міської ради розпочато збір голосів на підтримку електронної петиції «Будівництво бесідок в Гідропарку».

У петиції щодо встановлення бесідок висловлено пропозицію щодо побудови 5-10 бесідок зі столиками та лавочками на усій території міського гідропарку. Автори петиції просять залучити до цієї справи учнів ДНЗ «Здолбунівське ВПУЗТ», які здобувають  відповідні професії. Підтримати цю петицію можна на сайті Здолбунівської міської ради у розділі «Єдина система місцевих петицій» (http://e-dem.in.ua/zdolbuniv).

А на платформі «Розумне місто» зареєстровано петицію «Облаштування пляжу Старомильської водойми», вимогою якої є оновлення вбиральні, смітників та місць для переодягання на території пляжу на Старомильській водоймі.

Також автори петиції вимагають облаштувати місце для паркування автомобілів і відокремити його від зони відпочинку, облаштувати місця для захисту від сонця та сімейного відпочинку.

Підтримати петицію можна за цим посиланням.

Фото https://mapio.net/. 

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (1 голосів, середній бал: 4,00 із 5)
Loading...