Понад півтори сотні партійців та прихильників «Європейської Солідарності» з Рівненщини 1 липня взяли участь у громадській акції під стінами Печерського суду у Києві на підтримку п’ятого Президента, лідера партії «Європейська Солідарність» Петра Порошенка.

До столиці вирушили не лише рівняни, а й жителі найвіддаленіших районів області. Учасники Революції Гідності, волонтери, а також усі, хто вважає, що реваншу в Україні допустити не можна ні за яких обставин, згуртувалися, щоб підтримати Петра Порошенка та відкрито заявити про те, що свідомі українці відстоюватимуть національні інтереси держави стільки, скільки це буде потрібно.

–   Сьогодні наші земляки вирушили до столиці  з чітким розумінням того, що йдеться не лише про справу проти п’ятого президента України, а й про перегляд усіх тих цінностей та здобутків, які ми змогли отримати протягом останніх років. Саме тому ми рішуче налаштовані на боротьбу проти реваншу,  – зазначив керівник секретаріату Рівненської ТО ПП «Європейська Солідарність» Сергій Кондрачук.

Загалом в акції під Печерським судом 1 липня взяли участь близько 10 тисяч людей з усіх куточків України.

 

Наживо з-під Печерського суду

Нам не байдуже! Тут, під Печерським судом, немає людей, яким «какая разница». Ми усі — українці, і наше серце болить за подальшу долю України. Їхній план був такий: здати п‘ятій колоні Кремля в оренду правоохоронні органи, прокуратуру, силовиків, і у такий спосіб знищити Україну. Кинути за ґрати добровольців і волонтерів. Почали з тих, хто боронив Україну останні п‘ять років. Бо вони, а не Путін, становлять для влади небезпеку. Вони сподівалися, що у нас опустяться руки, що ми втомимося. Але ми не дозволимо здати Україну!У грудні 2019 року ми вперше вийшли на акції протесту, заявивши, що не дамо перетнути червоні лінії і здати українську землю. Тоді вони злякалися і повернулися із Парижу, не підписавши відведення наших військ. Саме у часи безглуздих і некомпетентних "кварталіців" з-за кордону повернулася уся п‘ята колона, приспішники Януковича, яким здали в оренду ДБР. Ще рік тому ми не могли собі таке уявити.Тепер вони звинувачують мене у тому, що я, як Верховний Головнокомандувач, у червні 2014 року віддав наказ про контрнаступ ЗСУ, звільнивши третину окупованого Донбасу. Я визнаю це і пишаюся цим! Вони звинувачують мене, що я віддав наказ військивим кораблям України рухатися через українську Керченську протоку та Азовське море, щоб захистити українські міста Маріуполь і Бердянськ з моря. Я визнаю це і пишаюся цим! Вони звинувачують мене у тому, що я під час війни, виконуючи конституційні повноваження президента, призначав керівників розвідки і посилював розвідувальне забезпечення ЗСУ. Я визнаю це і пишаюся цим! Я підписав Мінські угоди, а вчора Рада ЄС продовжила санкції проти РФ за їх невиконання. Я визнаю і це! Вони звинувачують мене в тому, що, розпалюючи міжрелігійну ворожнечу, я отримав Томос і створив незалежну від Москви Православну Церкву України, яка стала кісткою у горлі агресора. Я і це визнаю! Цими справами ми разом зберегли Україну! Ми сьогодні разом тут, під Печерським судом, щоб зруйнувати злочинні сценарії, які написані у Кремлі!

Опубліковано Петром Порошенком Середа, 1 липня 2020 р.

 

 

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (ви ще не оцінили)
Loading...