Цього року у Здолбунівському районі жнива розпочалися рекордно рано – приблизна на два тижні раніше, ніж зазвичай. Як повідомляють на сайті Здолбунівської РДА, станом на 5 липня збирати зерно вже розпочали у двох господарствах району – ПСП «Хлібороб» та ФГ «Нива».

Про це йшлося на традиційному Дні поля, який сьогодні відбувся у Здолбунівському районі в ПСП «Хлібороб». Як стверджують аграрії, вже за тиждень збирання зерна набере обертів. Щоправда, у цьому році врожай очікується нижчий, аніж торік. Хоч у підживлення культур вкладено було багато, далися взнаки погодні умови.

Загалом, як розповів начальник відділу АПР управління промисловості, інфраструктури та агропромислового розвитку райдержадміністрації Леонід Дмитрук, цьогоріч у нашому районі посівні площі збільшилися на 500 га. Натомість озимий клин у зв’язку з погодними умовами зменшився –  цьогоріч озиму пшеницю посіяно на 2400 га, озимий ячмінь – на 74 га. Натомість площі зернової кукурудзи збільшилися – вона займає близько 10000 га. На 2100 га посіяний озимий ріпак, на 2300 га – соя. Близько 1000 га займають кормові культури. У ПСП «Хлібороб» 15 га засіяно гречкою. Ще 350 га два господарства району засіяли соняшником, який є відносно новою культурою для нашого краю.

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (ви ще не оцінили)
Loading...