Сьогодні, 19 листопада, Центр надання адміністративних послуг Здолбунівської райдержадміністрації відзначив п’яту річницю від дня створення. Тож нині у цій установі приймали вітання з першим ювілеєм, повідомляють на сайті Здолбунівської РДА.

П’ять років тому ЦНАП починав працювати у невеличкому кабінеті в приміщенні райдержадміністрації і протягом півтора місяця 2013-го прийняв лише 18 відвідувачів. Натомість за 10 місяців 2018-го до цієї установи звернулося понад 7,6 тисяч осіб. Загалом протягом п’яти років діяльності ЦНАП надходження до районного бюджету склали близько мільйона гривень.

Наразі ця установа надає відвідувачам 58 послуг. Впродовж п’яти років ЦНАП працює над забезпеченням системи якісного надання адміністративних послуг, скороченням термінів та спрощенням процедур їх надання, переведенням окремих послуг в електронний формат. Загалом ЦНАП вдосконалював свою роботу відповідно до вимог чинного законодавства та створював позитивний імідж виконавчої влади. Адже основне завдання центру – надавати якісні адміністративні послуги та допомагати громадянам у тому, з чим вони звертаються.

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (ви ще не оцінили)
Loading...