Вчора, 19 листопада у Здолбунівській міській раді комісія з питань громадського бюджету підбила підсумки голосування за проекти «Громадського бюджету Здолбунова».

Як повідомляють на сайті Здолбунівської міської ради, серед чотирьох допущених до голосування проектів, найбільшу кількість голосів (27) набрав проект Мокрика М.М «Спортивний майданчик з вуличними тренажерами по вул. Польова», який і став переможцем. На другому місці – проект Місюри В.А. «Асфальтування та освітлення стежки по вул. Коперніка 59-61», який отримав 26 голосів. Третє місце посів проект Мачули Т.В. – «Спортивно-ігровий майданчик біля житлових будинків по вул. Заводська, 18а, Заводська, 2, 2а в м. Здолбунів», за нього проголосувало 19 осіб. Проект Козачка О. Г. «Візуалізований бюджет для громадян – складна фінансова інформація простою мовою для здолбунівчан» набрав 13 голосів і посів четверте місце.

Комісія ухвалила рішення, що всі проекти, які брали участь у голосуванні, будуть подані на розгляд постійних депутатських комісій з метою подальшої їх реалізації у 2019 році.

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (ви ще не оцінили)
Loading...