На Здолбунівщину вже вкотре надійдуть кошти субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій. Відповідне розпорядження вже опубліковане на сайті Кабінету Міністрів України.

Їх визначено спрямувати на різні потреби, серед яких – і придбання дитячих ігрових майданчиків для дошкільних навчальних закладів міста. З цією метою для кожного з п’яти міських ДНЗ передбачено спрямовати по 25 тис. грн.

Отримати фінансування на важливу для здолбунівчан та їхніх малят справу вдалося завдяки тісній співпраці депутатів фракції БПП різних рівнів. Адже кошти субвенції до нашого району вже вкотре надходять за підписом народного депутата від нашого округу Олександра Дехтярчука, а ініціатива придбати у кожен ДНЗ по сучасному дитячому ігровому майданчику виходила від депутатів фракції БПП у Здолбунівській міській раді.

Торік під час прийняття міського бюджету на 2018 рік на сесії міськради йшлося про необхідність встановити такі майданчики. Депутат міської ради Микола Орлов, керуючись зверненнями від батьків вихованців садочків, ще наприкінці минулого року наголошував на необхідності встановлення по одному сучасному ігровому комплексу у кожному міському ДНЗ.

Понад те, такі пропозиції надали самі здолбунівчани  у межах акції «Впливай на бюджет свого міста». Микола Орлов подав їх до міської ради наприкінці минулого року. Ознайомитися детальніше з пропозиціями здолбунівчан можна за цим посиланням.

У результаті пропозиції щодо ігрових майданчиків вніс до переліку об’єктів, які фінансуються коштом субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій, народний депутат Олександр Дехтярчук. Тож маємо приклад плідної співпраці депутатів різних рівнів, результатом якої є втілення корисної для громади справи.

На фото:  майданчик у міському ДНЗ «Ладоньки».

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (1 голосів, середній бал: 5,00 із 5)
Loading...