Вихованці Здолбунівського районного центру творчості дітей та юнацтва вибороли третє місце на Всеукраїнському дитячо-юнацькому фестивалі мистецтв «Сурми звитяги», який на початку листопада відбувся у Львівському міському палаці культури ім. Гната Хоткевича.

«Бронзу» у номінації «Авторська пісня» здобув дует «Антураж» у складі Дарини Пончук та Вікторії Годун (літературна студія «Зорецвіт» під керівництвом Юрія Бржечка). Про це повідомляють у «Фейсбук» групі Здолбунівського РЦТДЮ.

Всеукраїнський дитячо-юнацький фестиваль мистецтв «Сурми звитяги» проходить з метою широкого пропагування серед дітей та юнацтва кращих зразків мистецьких творів патріотичного спрямування, що розкривають героїчний шлях національно-визвольної боротьби українського народу в ХХ столітті, вивчення пісенної спадщини Січового Стрілецтва, Української Галицької Армії, Організації Українських Націоналістів, Української Повстанської Армії, сучасної української молодіжної патріотичної пісні, що звучала під час Революції на Граніті, на Помаранчевому та Євромайданах Революції Гідності, та підтримку і прославлення бойового духу наших воїнів на фронтах Операції об’єднаних сил ЗСУ (ООС).

Фестиваль популяризує українське патріотичне мистецтво, зокрема, пісню, поезію, хореографію та малярство.

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (ви ще не оцінили)
Loading...