Наш земляк Сергій Гридін, який нині є одним з найпопулярніших авторів дитячої та підліткової літератури в Україні, днями зустрівся зі своїми читачами у Рівненській обласній бібліотеці для молоді.

У Рівному Сергій Гридін представив читачам свої прозові твори останніх років, зокрема гостро соціальну повість «І паралелі перетинаються», книгу військової тематики «Сапери», фентезі-історію «Таємниці Ходвартса», психологічні повісті «Віраж» та «Мама по скайпу».

У доробку письменника нині є не тільки твори для юних. До того ж книги для підлітків Сергія Гридіна з задоволенням читають не лише юні читачі, а й їхні батьки, яким ці твори дуже допомагають зрозуміти, чим нині живе молодь, та пригадати себе у юності.

Тож під час зустрічі її учасники обговорювали не лише книги, а й ті актуальні теми, які нині цікавлять юних читачів.

До слова, нещодавно наш земляк мав зустрічі зі своїми шанувальниками у низці українських міст. Зокрема він взяв участь у ІІ загальноміському фестивалі «Книга відкриває світ» у Коломиї, зустрівся з читачами з Полтави у межах бібліотечного проекту «Українські акценти» та ін. І в кожному з міст читачі із захопленням спілкувалися з улюбленим автором.

Сюжет про візит Сергія Гридіна до Полтави на «Poltavske.TV»

Дитячий письменник з Рівного зустрівся з полтавськими читачами

Дитячий письменник з Рівного Сергій Гридін завітав до Полтави. Тут він презентував свої книги та дав поради літераторам-початківцям. Як це було – дивіться в сюжеті: goo.gl/baa8ZNПідписуйтесь на наш Telegram-канал: t.me/poltavatv

Опубліковано Poltavske.TV Полтавське Телебачення П'ятниця, 28 вересня 2018 р.

Фото з «Фейсбук» групи Рівненської обласної бібліотеки  для молоді.

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (1 голосів, середній бал: 5,00 із 5)
Loading...