Сьогодні парламентарі, серед яких – і депутат від нашого округу Олександр Дехтярчук,  підтримали законопроект «Про внесення змін до деяких законів України (щодо підлеглості релігійних організацій та процедури державної реєстрації релігійних організацій зі статутом юридичних осіб)». Закон врегульовує перехід громад з однієї церкви в іншу, спрощуючи процес переходу громад УПЦ МП до ПЦУ.

За це рішення проголосували 229 депутатів Верховної Ради України,

Серед іншого, у цьому законі йдеться про те, що рішення про перехід з однієї церкви в іншу ухвалює церковна громада на своїх зборах.  Передбачається, що рішення про зміну підлеглості та внесення відповідних змін до статуту ухвалюються не менш як двома третинами від кількості членів релігійної громади, необхідної для визнання повноважними загальних зборів релігійної громади відповідно до її статуту (положення).

«Членство у релігійній громаді ґрунтується на принципах вільного волевиявлення, а також на вимогах статуту (положення) релігійної громади. Релігійна громада на власний розсуд приймає нових та виключає існуючих членів громади у порядку, встановленому її статутом (положенням)», — йдеться у законі.

Фото з «Фейсбук» сторінки Олександра Дехтярчука.

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (1 голосів, середній бал: 5,00 із 5)
Loading...