Тисячі людей під сценою в Дніпрі – усі вийшли на протест проти російського реваншу. Кілька тижнів тому в місті з’явилися біг-борди із закликом провести референдум, і це обурило не лише дніпрян, а й усю Україну. Адже нагадало сумнозвісні події в Криму і на Донбасі. На сцені серед спікерів – батько сержанта Журавля. Його син чотири доби стікав кров’ю, і на порятунок йому держава не прийшла. Сергій Журавель закликав патріотичні сили до об’єднання у захисті Української держави. Він наголосив, що приїхав на акцію за власним покликом серця і не очікував, що зберуться тисячі людей.

«Я виїжджав з Верходніпровщини сюди і я їхав сам. Я знав про це, але я не знав про такий великий рух. Але я їхав своїм серцем і своєю душею», – розповів Сергій Журавель зі сцени на мітингу.

Він зізнався, що  раніше підтримував іншу політичну силу: «Я був інших поглядів, іншої політичної сили. Я цього не приховую».

«Коли мені мій живий син сказав: «Па, ти ж своїми очима бачив, коли в сандалях вистрибували зимою з танків, і в тебе просили хоч чоботи, хоч валянки. Куди ти тулишся?». Тож я просто зрозумів, що мій син був правий. Тому я приїхав сюди, щоб підтримати «Європейську Солідарність», – зазначив батько загиблого розвідника.

Сергій Журавель зазначив, що приїхав у Дніпро на акцію, щоб підтримати патріотів, які мають об’єднати зусилля для  захисту нашої країни, а також підтримати п’ятого Президента України Петра Порошенкам та всіх тих, хто докладав і продовжує докладати зусилля для створення та розбудови нової української армії.

Сергій Журавель також зауважив: «Я кажу це не для якогось кіно, не для чийогось піару. Люди добрі, я кажу правду – я приїхав своїм розумом і своїм серцем. Те, що у мене тут, що було у мого сина – я вам сказав».

Батько загиблого сержанта Журавля закликав патріотичні сили до об’єднання у захисті Української держави

Батько загиблого сержанта Журавля закликав патріотичні сили до об’єднання у захисті Української держави

Опубліковано Здолбунівська Правда Четвер, 13 серпня 2020 р.

Народна депутатка з фракції «Європейська Солідарність» Вікторія Сюмар закликала керівництво держави присвоїти загиблому Ярославу Журавлю звання Героя України. «Так не має бути, що українську армію сьогодні відводять із позицій, які завойовані людськими життями, бо це політика капітуляції. Так не має бути, коли Ярослав Журавель і його батько Сергій Журавель досі не визнані на державному рівні Героями України, бо це Герой України. Ярослав Журавель – це Герой України. Дуже хочу, щоб кожен з вас висловив свою позицію і сказав що ми всі хто зібрався тут виступаємо за те, щоб Ярославу Журавлю, на жаль, посмертно присвоїли звання Героя України. Ми цього доб’ємося рано чи пізно, бо справжні герої не вмирають», – зазначила Сюмар.

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (ви ще не оцінили)
Loading...