Ніщо так не свідчить про людину, як її дії та вчинки. Тому виборці мають право перевіряти свого кандидата. Натомість кандидат повинен бути відповідальним, маючи знання, уміння і досвід реалізовувати саме системні, а не декоративні зміни в Україні. Про це зазначив народний депутат від нашого округу Олександр Дехтярчук, який нині балотується у Парламент.

– Впродовж останніх років я працюю в команді українських реформаторів, які вперто, часто попри супротив на місцях, реалізують реформу децентралізації. Реформа децентралізації в Україні – це спроба змінити «знизу» своє життя на краще, це нові можливості. Ми радіємо позитиву, який отримують ОТГ. Тому ключовим словом нинішньої виборчої кампанії є відповідальність. І я йду на вибори з відповідальністю перед Богом, людьми та Україною, – зауважив Олександр Дехтярчук.

Виборці мають право і відповідальність перевіряти свого кандидата.Кандидат має мати відповідальність маючи знання уміння і досвід реалізовувати саме системні, а не декоративні зміни в Україні!

Опубліковано Олександром Дехтярчуком Понеділок, 24 червня 2019 р.

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (1 голосів, середній бал: 3,00 із 5)
Loading...