Напередодні Дня місцевого самоврядування  народний депутат від нашого округу Олександр Дехтярчук  побував  в ефірі програми «Політика UA» та розповів про власне бачення адмінреформи, підтримку Парламентом української армії та позицію щодо розірвання «дружнього» договору з РФ.

Народний депутат наголосив на тому, що нині вже можна впевнено говорити про становлення місцевого самоврядування в Україні, чому посприяла успішна реформа децентралізації. Однак наразі питання про добровільне об’єднання вже настав час врегулювати.

– Я є прихильником тієї  думки, що децентралізація шляхом створення ОТГ на основі  закону «Про добровільне об’єднання територіальних громад» вже у певній мірі вичерпала себе. Нині сімдесят відсотків країни живе за новими правилами децентралізованої країни, ще тридцять – за старими, і це є неправильно, – переконаний народний депутат.

Важливою і правильною ініціативою Олександр Дехтярчук вважає середньострокове бюджетне планування. Вона дає змогу громадам не жити «одним роком», коли саме на рік затверджується програма соціально-економічного розвитку, а практикувати  трирічне планування, яке, на думку депутата, є оптимальним для України.

– Це дасть змогу громадам визначитися з пріоритетами, розрахувати ресурси на планування у тому числі  і капітальних об’єктів інфраструктури.  Такі речі розплановуються на кілька років наперед, і саме тому трирічне планування  – це дуже добре, – зазначив Олександр Дехтярчук.

Звісно, що напередодні  Дня  Збройних сил України народний депутат привітав зі святом і наших військових.

– Українська армія є нашою гордістю, тому Парламент завжди першочергово розглядав закони, які стосуються військових. Абсолютно правильним є те, що у бюджеті на 2019 рік на розвиток армії та оборону країни закладено майже 220 млрд гривень. Серед іншого, передбачено і  підвищення зарплатні контрактникам, що є цілком правильним, оскільки ми перебуваємо у стані війни, – вважає нардеп.

Ще одним важливим питанням, котре постане на порядку денному у Парламенті цього тижня, є розірвання договору про дружбу і співробітництво з Росією. Цей крок Олександр Дехтярчук підтримує, вражаючи, що наразі говорити про дружбу і співпрацю між Росією та Україною взагалі не доводиться.

Детальніше про це та інше можна дізнатися з відео програми.

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (ви ще не оцінили)
Loading...