Сотні людей, серед яких десятки ветеранів і волонтерів, прийшли під Печерський суд, щоб підтримати свого побратима, ветерана російсько-української війни Олександра Погребиського, якого безпідставно затримали під Верховною Радою. Серед присутніх був і п’ятий президент України та лідер опозиції Петро Порошенко, який разом з депутатами фракції «Європейська Солідарність» взяли на поруки десантника. Порошенко наголосив, що на лаві підсудних мають сидіти зрадники України, а не патріоти.

«Ми будемо боротися за те, щоб добровольцям України держава віддавала належну шану і повагу, нашим воїнам, не кидала їх без артилерійської підтримки, без наступу в сірій зоні, не залишаючи їх вмирати під вогнем агресора», – зазначив Петро Порошенко.

Сашко Погребиський – з нами! 🇺🇦Але це ще не перемога. Перемога буде тоді, коли за ґратами опиняться справжні зрадники, які поставили під сумнів наш державний суверенітет, існування нашої держави, за яку патріоти України сотні років проливали свою кров. Вони є реальною п‘ятою колоною країни агресора, проти якої борються такі ветерани і патріоти, як Сашко. Дякую українським воїнам, ветеранам і добровольцям. Ми будемо боротися за те, щоб держава віддавала належну шану і повагу нашим воїнам, а не кидала їх без артилерійської підтримки в сірій зоні, залишаючи їх вмирати під вогнем агресора. Дякую усім політичним силам, які прийшли вимагати захисту волонтерам, добровольцям і ветеранам. Разом рухаємося до нашої спільної української перемоги!

Опубліковано Петром Порошенком Четвер, 23 липня 2020 р.

Олександра Погребиського протиправно затримали під стінами Парламенту після того, як інший активіст на знак протесту проти антиукраїнських заяв нардепа з ОПЗЖ Волошина облив того зеленкою. Інцидент зафіксували кілька камер, з яких добре видно як Волошин б’є в обличчя активіста Ігоря Чепкасова, коли того вже затримала поліція. Народні депутати з “Європейської Солідарності”, “Голосу” та “Слуги народу” звернулись до СБУ із заявою щодо висловлювань Волошина. Утім,  влада переслідує після інциденту не нардепа, який вдарив беззахисну людину, а патріотів. Олександр Погребиський подякував всім присутнім і наголосив на необхідності проукраїнським силам об’єднуватись заради перемоги над російською агресією.

«Я всім і кожному вдячний, що ви сьогодні прийшли сюди. Вдячний, що ми в тяжкі часи разом з вами виборюємо і захищаємо незалежність, яку нинішня влада, різні ОПЗЖ- ні депутати намагаються звести нанівець. Але вони мають чітко чути сигнал: цього ніколи не буде , поки є чи, ми, ЗСУ, ветерани, активні громадяни, які кожну хвилину, кожну мить готові стати на захист своєї держави, її суверенітету, а не ганебні політики, такі як Волошин, який впадає, що ніякого суверенітету немає. Це повна ганьба. Кожен з вас, хто був на фронті, кожен з вас, хто допомагав військовим – знає, що цей суверенітет завдяки ЗСУ , завдяки політики, яка велась останні 6 років за президента Петра Порошенка. Ми витримали цей натиск російської навали. Ми вистояли і зберегли демократію, суверенітет і незалежність», – сказав Олександр Погребиський.

До слова, наші земляки також долучилися до акції у Києві.

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (ви ще не оцінили)
Loading...