У «благородному сімействі» співаків та коміків, які мріють про політичну кар’єру, стався скандал. Святослав Вакарчук, якого вважають одним з можливих кандидатів в Президенти України, не зрозумів натяків з проханням визначитись щодо політичного майбутнього, які йому у своїх відеороликах посилав лідер «95 кварталу» Володимир Зеленський.

Більше того, він дав зрозуміти, що ціна рейтингів Зеленського – це лише популярність героя серіалу «Слуга народу» Голобородька, якого той зіграв.

«Я такого політика не знаю. Я знаю політика з прізвищем Голобородько. Це дуже цікавий політик, але за українською Конституцією він не громадянин України, і не проживав тут останні 10 років – і, на щастя чи на жаль, – не може балотуватись, – сказав Вакарчук під час своєї публічної лекції.

Вакарчук додав, що у нього «мало знань» про Зеленського, таким чином фактично продемонструвавши, чого варті величезні зусилля, які вкладаються каналом «1+1», що належить олігарху-втікачу Коломойському, у розкрутку його образу через різноманітні ток-шоу або серіали.

Щодо себе самого Вакарчук так і не надав конкретної відповіді, піде він на вибори, чи ні, пообіцявши ухвалити «прагматичне рішення».

Джерело: «Українська правда»

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (1 голосів, середній бал: 5,00 із 5)
Loading...