«Європейська Солідарність» вимагає створення тимчасової слідчої комісії парламенту для розслідування фактів втручання Офісу президента та Генерального прокурора в роботу Державного бюро розслідувань та фальсифікації справ проти лідера опозиції Петра Порошенка. Про це під час Погоджувальної ради заявила співголова фракції Ірина Геращенко. Вона, зокрема, нагадала про скандальні свідчення керівника групи слідчих ДБР Олега Корецького, який заявив про тиск з боку Венедіктової і Соколова на слідчих у справах проти Петра Порошенка.

«Якщо олігархічні канали не помічають «українського Уотергейту», який розв’язався минулого тижня, це не означає, що його немає, коли є прямі свідчення керівництва силових структур і спеціальних органів про пряме втручання в їхню роботу і вказівки Банкової, зокрема і Зеленського, щодо політичних репресій проти опозиції», – заявила Геращенко.

«Я хочу нагадати, що система, яка створювалася задля впровадження в країні справедливості – сьогодні формується, як карально-репресивна. І той фарс, який відбувся в Печерському судилищі минулого тижня, коли чергова справ проти лідера опозиції Петра Порошенка розвалилась, тільки свідчить про ганебність ситуації, яка відбувається в країні, коли в Зеленського немає свого порядку денного у вирішенні економічних, соціальних проблем держави і тому залишаються тільки репресії», – наголошує Ірина Геращенко.

«Європейська Солідарність» вимагає створення тимчасової слідчої комісії щодо фальсифікації справ щодо лідера опозиції п’ятого Президента Петра Порошенка і тиск на ДБР та інші силові структури», – заявила співголова фракції.

Вона також нагадала, що сьогодні відбувається судилище проти Яни Дугарь, Андрія Антоненка, Юлії Кузьменко, які більше шести місяців знаходяться в слідчих ізоляторах. «Справа розвалюється на очах, прокурори туди не з’являються, але ж Зеленський вже визнав їх винними, тому людей тримають під вартою. Ми вимагаємо, щоб все це стало предметом розслідування ТСК», – зазначила Геращенко.

Вимагаємо створення тимчасової слідчої комісії щодо фальсифікації справ проти Петро Порошенко і тиску на ДБР та інші силові структури. Якщо олігархічні канали не помічають українського Уотергейту, який розв’язався минулого тижня, це не означає, що його немає.Ми вступаємо в останній тиждень Ради цієї сесії в умовах глибокої політичної, економічної і гуманітарної кризи. Формується цей тиждень позачерговими сесіями, порядок денний яких визначає Банкова. Тобто, фактично Офіс президента уже визначає порядок денний усіх інституцій у державі. Другий уряд Зеленського і президент втручається безпосередньо у роботу силових органів і спеціальних структур. Є прямі свідчення керівництва силових структур і спеціальних органів про пряме втручання у роботу і вказівки Банкової, зокрема і Зеленського, щодо політичних репресій проти опозиції. Система, яка створювалася задля дотримання справедливості у країні, сьогодні формується як карально-репресивна. Фарс, який відбувся під час Печерського судилища минулого тижня, коли чергова справа проти Петра Порошенка розвалилася, свідчить про ганебність ситуації, яка нині відбувається у країні, де у Зеленського немає порядку денного вирішення економічних і соціальних проблем у державі, тому залишаються тільки репресії. Сказала Iryna Gerashchenko на засіданні Погоджувальної Ради.

Опубліковано Європейська Солідарність Понеділок, 13 липня 2020 р.

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (ви ще не оцінили)
Loading...