Спорт

Двоє наших земляків-здолбунівчан у складі команди флорболістів «Lemberg» (Львів) на змаганнях «LEMBERG CUP 4×4» вибороли золоті нагороди. Окрім того, Едуард Піщалюк за результатами змагань отримав відзнаку «Кращий бомбардир».Читати

Районний етап першого туру обласної спортивної гри «Сімейні перегони. Рухова активність» відбувся 11 листопада на Здолбунівщині.Читати

Восьмого грудня розпочинається ХХІІІ-й відкритий зимовий чемпіонат Здолбунівського району з міні-футболу пам’яті Я. Д. Гайдучика.Читати

Про це повідомили у «Фейсбук» групі здолбунівської команди. В останній грі наші футболісти з мінімальним рахунком поступилися гравцям костопільскої команди «Свиспан», посівши в результаті третє місце у турнірній таблиці.Читати

Наші земляки, котрі займаються вільною боротьбою, завоювали нагороди на чемпіонаті Рівненщини з цього виду спорту серед чоловіків та жінок, який проходив протягом 8-9 листопада.Читати

Наш земляк Сергій Смочек на відкритому чемпіонаті Львова з важкої атлетики у складі Рівненської команди ФСТ «Динамо» здобув золоту медаль у ваговій категорії до 81 кг. У двоборстві зумів підняти 302 кг.Читати

У Здолбунові 3 листопада відбудеться футбольний матч між ФК «Локомотив» та ФК «Енергія» з Володимирця.Читати