Спорт

У цьогорічному Кубку Здолбунівського району з футболу братимуть участь лише три команди. Про це повідомив на своїй «Фейсбук» сторінці голова Здолбунівської районної федерації футболу Сергій Милян, зазначивши, що фінальна гра відбудеться у Здолбунові 24 серпня.Читати

З 28 липня розпочинаються ігри літнього чемпіонату району з міні-футболу. Станом на 22 липня долучитися до чемпіонату виявили бажання сім команд з м. Здолбунів, сіл Копиткове, Гільча та Нова Мощаниця.Читати

29 липня о 17.00 у приміщенні Здолбунівської РДА (у залі засідань) відбудеться жеребкування Кубка Здолбунівського району з футболу 2019 року. Окрім того, учасники заходу планують обговорити всі актуальні питання, зокрема пункти щодо легіонерів.Читати

Корисне заняття в Університеті третього віку відбулося днями на базі Здолбунівського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

У ньому взяли заступник начальника управління-начальник відділу грошових виплат і компенсацій Людмила Якубчик, начальник відділу персоніфікованого обліку пільгових категорій населення Вікторія Ковтонюк та заступник начальника Здолбунівського відділу обслуговування громадян (сервісний центр) Головного управління Пенсійного фонду України у Рівненській області Наталія Лещенко.

Працівники управління проінформували присутніх про механізм призначення субсидій на неопалювальний період, про новий порядок призначення і перехід на грошову форму виплати пільг з 1 жовтня поточного року. Також зазначили, що з 1 жовтня 2019 року монетизація в Україні запрацює повністю – кожен субсидіант отримуватиме за результатами опалювального сезону готівкою все, що зекономлено.

Фахівці наголосили на необхідності в найкоротший термін повідомляти управління про зміну адреси фактичного проживання, складу сім’ї та інших обставин, що впливають на право отримання соціальних виплат. Зазначена інформація потрібна для проведення перевірки фактичного місця проживання та, в разі необхідності, обстеження матеріально-побутових умов проживання, а також для проведення перерахунку розміру виплати.

Наталія Лещенко розповіла присутнім про перерахунок пенсій з 1 липня 2019 року. Оскільки, відповідно до Закону України «Про Державний бюджет України на 2019 рік», прожитковий мінімум для осіб, які втратили працездатність, збільшено з 1497 грн до 1564 грн, прожитковий мінімум на одну особу – з 1853 грн. – до 1936 грн. У зв’язку з цим перераховано мінімальний розмір пенсії та доплати і підвищення до пенсій, які залежать від прожиткового мінімуму.

Під час заняття слухачі мали можливість поставити актуальні запитання та отримати вичерпні відповіді, повідомляють на сайті Здолбунівської РДА.

Під час святкування Дня молоді у здолбунівському гідропарку відбувся турнір з пляжного волейболу, який проходить вже втретє.Читати

Протягом двох днів на Здолбунівщині відбувалася спартакіада «Рух заради здоров’я» у підвідомчих установах департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації «Рух заради здоров’я».

Вчора у ній змагалися працівники КЗ «Урвенський психоневрологічний інтернат» Рівненської обласної ради, сьогодні – працівники КЗ «Здолбунівський будинок-інтернат для громадян похилого віку та інвалідів» Рівненської обласної ради.

Головна мета заходу –  залучити громадян до проведення активного дозвілля, пропагування ідеї здорового способу життя та заохочення людей різних вікових категорій до регулярних занять оздоровчою фізичною культурою.

Працівники комунального закладу «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради підготували для учасників заходу цікаві та безпечні спортивні естафети.

Учасники отримали не лише солодкі подарунки від організаторів, а й справжнє задоволення від захопливих змагань.

Здолбунівські футболісти на Кубку Каталонії сьогодні зіграли два матчі – з командами з Хорватії та Італії.
На жаль, матч з хорватською командою завершився з рахунком 3:4 на користь суперників. З італійцями ж наші гравці розійшлися з рівним рахунком – 1:1. Читати