Спорт

У районних фінальних змаганнях з волейболу серед юнаків та дівчат із закладів загальної середньої освіти перемогли команди Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 6.Читати

Наш земляк Віталій Смочек впевнено виборов перше місце у змаганнях на кубок України з важкої атлетики серед чоловіків та жінок. Турнір нині триває у м. Чернігів.

Віталій Смочек  здобув золото у ваговій категорії до 73 кг, підкоривши у двоборстві вагу 302 кг: у ривку – 140 кг, а в поштовху – 162 кг. Про це повідомляють на фейсбук-сторінці Федерації важкої атлетики України.

Тренує нашого атлета Заслужений тренер України, майстер спорту Володимир Гордійчук.

Срібні нагороди за підсумками змагань Спартакіади з волейболу серед закладів професійно-технічної освіти області здобули і юнацька, і дівоча команди Здолбунівського вищого професійного училища залізничного транспорту.Читати

Вихованець Здолбунівської  районної дитячо-юнацької спортивної школи Ілля Лабаніч вкотре відзначився, виборовши перше місце у категорії до 45 кг на Всеукраїнському турнірі з вільної боротьби, присвяченому пам’яті дворазового чемпіона світу І. Шемякіна.Читати

У цьогорічному Кубку Здолбунівського району з футболу братимуть участь лише три команди. Про це повідомив на своїй «Фейсбук» сторінці голова Здолбунівської районної федерації футболу Сергій Милян, зазначивши, що фінальна гра відбудеться у Здолбунові 24 серпня.Читати

З 28 липня розпочинаються ігри літнього чемпіонату району з міні-футболу. Станом на 22 липня долучитися до чемпіонату виявили бажання сім команд з м. Здолбунів, сіл Копиткове, Гільча та Нова Мощаниця.Читати

29 липня о 17.00 у приміщенні Здолбунівської РДА (у залі засідань) відбудеться жеребкування Кубка Здолбунівського району з футболу 2019 року. Окрім того, учасники заходу планують обговорити всі актуальні питання, зокрема пункти щодо легіонерів.Читати