У святкові вихідні у нашому районі відбулося багато цікавих заходів, серед яких – і різноманітні спортивні змагання.

У ФСК «Локомотив» 12 жовтня відбувся захід для молоді «Козацькі забави», у якому взяли участь команди загальноосвітніх закладів м. Здолбунів, ДЮСШ та клубів за місцем проживання відділу у справах молоді та спорту. За підсумками шести цікавих конкурсів переможцем стала команда Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 4, друге місце посіла команда підліткового клубу за місцем проживання «Фаворит» м. Здолбунів, а третє –  команда підліткового клубу за місцем проживання «Олімп» с. Гільча Друга.

Наступного дня, 13 жовтня,  у спортивному залі Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 6 відбувся районний товариський турнір з волейболу. У турнірі взяли участь чотири команди: ВК «Онікс» 04, ВК «Онікс» 02 клубу за місцем проживання «Юність», команда клубу за місцем проживання «Екстрім» с. Здовбиця та команда Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 3. У результаті здовбичанки вибороли третє місце, юні спортсменки з ВК «Онікс» 2004 року народження у запеклій боротьбі поступились своїм старшим одноклубницям та посіли друге місце. Гравчині ВК «Онікс» 2002 року народження КзМП «Юність», не програвши жодної партії, посіли перше місце.

А  15 жовтня у Здолбунові змагалися шахісти. У змаганнях, що  проводились  за  швейцарською  системою  в  11  турів, взяли  участь  23  гравці, серед   яких  5  школярів. Після  першої  половини  дистанції  лідерство  захопили  КМС  Анатолій  Кирилюк  і  Йосип Борзенко,  а  також  першорозрядник  Богдан Форманчук. Саме  в  такому  порядку  вони  і  фінішували, набравши  по  9  очок  з  11  можливих, повідомляють на сайті Здолбунівської РДА.

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (ви ще не оцінили)