У Міжнародний день захисту дітей у Здолбунові урочисто відкрили сучасне міні-футбольное поле зі штучним покриттям. Нове поле одразу взялися випробовувати юні футболісти, які сьогодні змагалися у турнірі серед дітей 2007-2008 р. н.

Футбольне поле, яке перебуває на балансі Здолбунівської районної ДЮСШ, розташоване на вулиці Яворницького у Здолбунові.

Як розповів під час урочистого відкриття поля голова Здолбунівської РДА Сергій Кондрачук, цей проект реалізовували протягом двох останніх років за відповідною державною програмою. Співфінансували його коштом районного, а також Копитківського сільського бюджетів. Вартість облаштування майданчика – понад один мільйон гривень

– Нарешті у Здолбунові є місце, де найменші футболісти можуть вдосконалювати свої навички. Сподіваюся, що це лише перша частина, і вже незабаром ми зберемося на відкриття реалізованої другої частини цього проекту, коли на полі буде встановлено штучне освітлення та трибуни, реконструйовано роздягальні, обладнано душ та все необхідне для наших спортсменів, – зазначив Сергій Кондрачук, вітаючи присутніх зі святом.

Цього дня юні спортсмени отримали багато подарунків, які стануть їм у нагоді для вдосконалення спортивної майстерності.

З подарунком завітав на відкриття і народний депутат Олександр Дехтярчук, побажавши юним спортсменам маленьких перемог та бажання змінювати світ у майбутньому.

– Це вже третій такий майданчик на нашому окрузі, побудований за відповідною державною програмою за умови співфінансування з місцевих бюджетів. Нині вже «немодно» говорити про уряд Гройсмана, але це була саме його ініціатива – облаштувати такі майданчики для дітей. Держава, яка воює, знаходила можливість дбати про юне покоління. Загалом на нашому окрузі, окрім трьох вже облаштованих майданчиків, мало бути ще п’ять таких. Кошти на це вже виділені. Та наразі важко сказати, чи будуть вони реалізовані, – зазначив народний депутат.

На новому міні-футбольному полі тренуватимуться вихованці футбольної секції районної ДЮСШ. Однак у вільний від їхніх тренувань час майданчик зможуть використовувати й інші любителі футболу.

Як зауважив Сергій Кондрачук, умови та графік використання поля буде оприлюднено після того, як спортивний об’єкт офіційно здадуть в експлуатацію. Це відбудеться після сесії Рівненської обласної ради, яка, ймовірно, пройде у цьому місяці.

Сьогодні ж юні футболісти, дочекавшись завершення офіційної частини та урочисто перерізавши стрічку, одразу кинулися на нове поле. Спортсмени, яким вже доводилося грати у різних місцях, не приховували захоплення його якістю. Тому тепер у  наших здібних футболістів є всі можливості якісно тренуватися та здобувати нові й нові перемоги.

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (ви ще не оцінили)
Loading...