Сім’я Полякових зі Здолбунівського району  виборола срібні нагороди у фіналі обласного фестивалю «Мама, тато, я – спортивна сім’я», який проходив у спортивному залі Рівненської ЗОШ № 13 I-III ступенів з нагоди Міжнародного дня сім’ї.

Спортивний етап фестивалю стартував зі спільної руханки, щоб кожен міг підготувати себе до навантажень змагань. Адже на сім’ї, крім випробовування в інтелектуальному конкурсі, чекала боротьба за перемогу у п’яти естафетах: «Теніс», «Рівновага», «Настільний теніс», «Мікс» та «Фризбі».

У загальному підсумку змагань перемогу здобула сім’я Козачків з м. Рівне. Вони вибороли право представляти Рівненщину у фіналі Всеукраїнського фестивалю «Мама, тато, я – спортивна сім’я». Срібні нагороди виборола сім’я Полякових (Здолбунівський район), а третьою стала сім’я Соловей (Володимирецький район).

Переможці та призери фестивалю отримали нагороди від організаторів змагань: дипломи, кубки і медалі комунального закладу «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради і призи Відділення Національного олімпійського комітету України у Рівненській області.

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (ви ще не оцінили)
Loading...