Під час святкування Дня молоді у здолбунівському гідропарку відбувся турнір з пляжного волейболу, який проходить вже втретє.

Як зазначають на сайті Здолбунівської РДА, рівень майстерності команд з кожним роком зростає. Цьогоріч у турнірі взяли участь 14 команд: 4 – жіночих та 10 – чоловічих. Ігри проходили відразу на двох ігрових майданчиках. У ході запеклої боротьби у жіночих змаганнях третіми стали Владислава Мельник та Маргарита Михайлова, срібло здобула пара у складі Вікторії Рябчевської та Вікторії Гудемчук, золото ж вибороли досвідчені волейболістки, учасники чемпіонату України з пляжного волейболу – Анастасія Стрельбицька та Валентина Солонинчик.

У чоловіків ігри видалися дуже видовищними та захопливими. За результатами турніру третіми стали Ярослав Должанський та Ярослав Осташевський, срібло вибороли Олександр Мичко та Владислав Демчук. Переможцями турніру стали Роман Небжицький та Андрій Побережний.

Переможці та призери змагань отримали нагороди – грамоти, медалі та кубки від відділу у справах молоді та спорту Здолбунівської райдержадміністрації.

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (ви ще не оцінили)
Loading...