Протягом 29, 30 квітня та 1 травня, у будинку культури на проспекті Цементників  в м. Здолбунів відбувся шаховий фестиваль, присвячений пам’яті відомого здолбунівського шахіста Сергія Малахова. Проходить він у місті вже дванадцятий рік поспіль.

В основному турнірі, який тривав два дні та був проведений за швейцарською системою у 9 турів з контролем часу 20 хв. +10 сек., взяли участь 20 шахістів. Окрім місцевих шахістів з досвідом у фестивалі змагалися шахісти з Рівного, Острога, Дубровиці. Долучилися до змагань і четверо школярів, серед яких – двоє наших земляків Антон Хмарук та Ілля Кузьмицький.

У ході напруженої боротьби перше місце виборов гість з м. Дубровиця Олексій Жакун, якій у підсумку набрав 7,5 очок. На 0,5 очка від переможця відстали Юрій Кошмак із Здолбунова та Віталій Кальчук з Рівного, які й розділили друге та третє місця. Кращим серед здолбунівських школярів став четвертокласник ЗОШ І ст. №7 Ілля Кузьмицький.

У бліц-турнірі, який відбувся першого травня і був проведений в 11 турів з контролем часу 5 хв.+3 сек., взяв участь 21 шахіст. Переможцем бліц-турніру став Ігор Намінський зі Здолбунова. Олексій Жакун з Дубровиці та Аркадій Галій з Рівного набрали по 8 очок. Усі переможці та призери шахового фестивалю отримали цінні призи і грамоти Рівненської обласної федерації шахів та відділу у справах молоді та спорту Здолбунівської райдержадміністрації.

Про це повідомляють на сайті Здолбунівської РДА.

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (ви ще не оцінили)
Loading...